/ / Біопрепарати для руйнування жирів та чищення труб.

Біопрепарати для руйнування жирів та чищення труб.

Стічні води харчових виробництв (кондитерських, м'ясопереробних, рибобрабативающих, масложирових, молочних) а також що переробляють містять високі концентрації жиру і твердий жир. Недостатнє очищення стоків від жиру приводить до зажирювання каналізаційних труб і комунікацій, порушенню підвищених вимог до очищення стічних вод від жирів перед скиданням на міські очисні споруди.

Біопрепарат Гріз Тріт таблетований (GT85) 85 гр. - Фото
На складі: Є
555 грн
Біопрепарат Гріз Тріт MICROZYME GT таблетований

для швидкого розкладання тваринних жірів и рослинних олій.

Опис: Біопрепарат Гріз Тріт MICROZYME GT - комплекс з шести анаеробних мікробніх культур, природних, науково відібраніх ( НЕ генетично модифікованих) мікроорганізмів, підібраніх для швидкого розкладання майже всіх фракцій тваринних жірів і рослинних олій.

Мікробні культури продовжують виробництво ферменту, поки є необхідність в споживанні жирів і інших органічних відходів. Мікроби в біопрепарат Гріз Тріт суворо сапрофітні, тобто розкладають тільки неживі і мертві матеріали.

В результаті анаеробної мікробної діяльності біопрепарату Гріз Тріт, в поєднанні з водою і механічною аерацією, досягається допустимий рівень БПК, ХПК і запаху.

Біопрепарат Гріз Тріт сприяє скороченню відходів і контролю запахів протягом 15-30 днів, в залежності від витрати води. Одна таблетка розрахована на 500 м3 проточної води.Рекомендації щодо застосування:

Використовуйте біопрепарат Гріз Тріт в сепараторах жиру в ресторанах, інших підприємствах громадського харчування, харчових підприємствах, муніципальних каналізаційних насосних станціях.

Упаковка: 6,5 см, 85 гр.

Форма: таблетка

Колір: від жовтого до зеленого

Запах: немає

Термін придатності: 3 роки

Рівень РН: 7.5

Температура: 20-45 ° С

Носій: Сульфат натрію

Концентрація: 2 мільярди КУО / гЗберігання: в сухому, прохолодному місці , уникаючи дії сонячного проміння.Дія:

- Оброблена препаратом в жироуловлювачі маса жиру повністю розріджується, cкорочується в об`ємі, що не застигає, не утворює корку, зберігається в розрідженому стані, завдяки чому знижується навантаження на насоси. Препарат запобігає засміченню каналізації, спрощується відкачка статичних підземних жироуловлювачів, корисний об`єм жироуловлювачів з роками не скорочується .

- Маса твердого жиру зменшується в жироуловлювачах на 60-80% в залежності від сприятливих умов: температури, часу експозиції, завдяки чому рідше доводиться вдаватися до відкачування і вивезення жирової маси.

- Біопрепарат здатний комплексно очищати стічну воду за показниками БПК_5, БПК_полн, ГПК, завислі речовини, жири, азот, фосфор, ОКБ, ТКБ c ефективністю від 80% - 97% в терміни від 2 (з аерацією) до 7 діб (без аерації) . Однак необхідно мати на увазі, що при розкладанні великих обсягів твердого жиру, можливий тимчасовий ріст показника ХПК, між утворенням простих продуктів розкладання жиру і їх повним засвоєнням бактеріями.

- Зменшуються і локалізуються неприємні запахи з жировловлювача за рахунок повного мікробіологічного засвоєння всіх продуктів біодеструкції жиру і бактеріального придушення життєдіяльності гнильної мікрофлори.

- На робочих поверхнях труб каналізації утворюється стійка жива бактеріальна біо-плівка,що розкладає існуючі жирові нарости і запобігає новим жировим засміченням і обростанню труб.Застосування.Норма витрат:1) Мінімальна норма витрати біопрепарату становить 250 грамів на 1м3 заповненого відходами і стоками об`єму ємності. Збільшення дози препарату багаторазово прискорює процес біодеструкції.Місця застосування:2) поліпшення роботи статичних накопичувальних жироуловлювачів. Витрата біопрепарату на 1 м3,заповненої відходами і стоками ємності жировловлювача- 250 грамів на місяць, збільшення дози препарату прискорює перебіг процесу бідеструкціі. Розвести розрахункову кількість препарату теплою (+ 20-35Ц) дехлорованою (відстояною водопровідною) водою в пропорції 1: 2, витримати 24 години і залити в жироуловлювач через мийку, стік, трап після закінчення зміни.

3) утилізації жирової маси, зібраної в накопичувальних резервуарах жироуловлювачів. Витрата біопрепарату на 1 м3 заповненої відходами і стоками ємності жироуловлювача становить 250-500 грамів на місяць. Біопрепарат розводиться теплою (+ 20-30 градусів Цельсія) дехлорованою водою (розрахункова доза препарату на 2-4 відра води), витримується при кімнатній температурі протягом 12-24 годин і вноситься або безпосередньо в накопичувальну ємність жировловлювача, або через мийки, трапи.

4) Очищення стічної води від жирів в спорудах біологічної очистки. Витрата біопрепарату на 1м3 добової витрати стоків становить 250-400 грамів на місяць. Акуратно внести розрахункову кількості препарату в аеротенки або аерований жироуловлювач.

5) Для екстреного прочищення каналізації від жирових засмічень розвести 20-50 грамів препарату на 1 літр теплої дехлорованої (відстояної) води. Точний розрахунок об`єму води здійснюється за формулою: об`єм води, літрів. = Довжина труби, м. X (Діаметр труби, мм. / 1000) Витримати розчин 24 години при кімнатній температурі (+20 градусів Цельсія) і залити розчин в трубу через трап, сток, раковину мийки. Ці дії робити після закінчення зміни на ніч, по можливості під вихідний день. Для підтримки пропускної здатності каналізації (профілактика жирових засмічень) вносити препарат в жироуловлювач через мийку, трап, стік. Для цього розрахункову дозу препарату (250 грамів на місяць на 1м3 ємності жировловлювача) розділити порівну на 4 тижні (приблизно 60 грамів на тиждень на 1 м3 ємності жировлоулювача), кратну дозу розвести на розрахунковий обсяг дехлорованої (відстояною) води, витримати 24 години при кімнатній температурі (+20 градусів Цельсія) і залити розчин в трубу через трап, сток, раковину мийки. Цю дію робити після закінчення зміни на ніч, по можливості під вихідний день. Операцію робити один раз на тиждень.

6) Очищення КНС. Для руйнування твердої суцільної жирової корки зверху, біодеструктор розвести теплою дехлорованою водою (+ 25-30 градусів Цельсія) в окремій чистій ємності і витримати протягом 24-48 годин при температурі + 20-30 градусів Цельсія. Кількість біодеструктора розраховується за формулою: товщину жирової корки, м. X площу ємності, м2. x 0,5 кг. Наприклад: 0,2 м. X 20м2 x 0,5 кг. = 2 кг. Кількість води розраховується за формулою: товщина шару води, м. X площа ємності, м2 Наприклад: 0,1 м .x 20м2 = 2м3 або 2000 літрів. Через 48 годин години розлити водний розчин біодеструктору на поверхню жирової корки.Рекомендуємо

До порівняння

Пігулки для каналізаційних систем в блістерній упаковці 12шт. ECOACTISAN - Фото
На складі: Є
517.8 грн
Об`єм: 12 таблеток

Склад: суміш спор непатогенних культур бактерій. Продукт безпечний для людини і навколишнього середовища.
Біопрепарат Водограй руйнівник жиру. 30 гр - Фото
На складі: Є
131 грн
«Водограй + руйнівник жиру сухий» руйнує жир і запобігає утворенню жирових накопичень в каналізаційному обладнанні, в якому у великій кількості надходить і може накопичуватися тварина сало, жир, масло (СМР). Продукт складається з відібраних бактерій і поверхнево-активних речовин.
Біопрепарат Водограй руйнівник жиру. 300 гр - Фото
На складі: Нема
1240 грн
«Водограй + руйнівник жиру сухий» руйнує жир і запобігає утворенню жирових накопичень в каналізаційному обладнанні, в якому у великій кількості надходить і може накопичуватися тварина сало, жир, масло (СМР). Продукт складається з відібраних бактерій і поверхнево-активних речовин.
Біопрепарат Гріз Тріт (GT454), 454 - Фото
На складі: Нема
600 грн
Біопрепарат Гріз Тріт MICROZYME GT гранульований

для швидкого розкладання тваринних жирів і рослинних олій.

Опис: Біопрепарат Гріз Тріт MICROZYME GT - комплекс з шести анаеробних мікробних культур, природних, науково відібраних (але не генетично модифікованих) мікроорганізмів, підібраних для швидкого розкладання майже всіх фракцій тваринних жирів і рослинних олій.

Мікробні культури продовжують виробництво ферменту, поки є необхідність

в споживанні жирів і інших органічних отходов..Мікроби в MICROZYME WT строго сапрофітні, т.е.разлагают тільки не-живі і мертві матеріали.
Vigor Canalisations. Гель для прочистки канализаційних  труб. 1л.  - Фото
На складі: Нема
144 грн
Гель Вігор для Каналізації , найбільш ефективно видаляє неприємні запахи.

Спеціально підібрані речовини в біопрепараті швидко та ефективно пробивають пробки в каналізаційних трубах , та перешкоджає їх подальшому утворенню , завдяки унікальній формулі ферментів.

У результаті ми маємо систему каналізації без пробок а також без неприємних запахів. Спільне застосування Вігор для Каналізації завдяки ферментам ( Ензим ) ефективно допомагає при використанні біологічного активатора для септиків Septifos. При використанні такого тандему : Геля Vigor Canalisation і біопорошок Septifos, витрата біопорошки скорочується на 20-30% !Об`ем: 1 літр.
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Хіти продажів