/ / БІОПРЕПАРАТИ для компостування.

БІОПРЕПАРАТИ для компостування.

Компосты - это удобрения, получаемые в результате разложения смеси различных органических веществ естественными микроорганизмами. Практика компостирования свидетельствует о существенном резерве санитарной эффективности компостирования (ферментации) отходов, обработанных специально подобранными композициями естественных аэробных микроорганизмов. Внесение в готовое к компостированию органическое сырьё богатого термофильными аэробными микроорганизмами микробного биопрепарата, обеспечивает более динамичное и интенсивное протекание процесса компостирования, существенно повышает санитарно-бактериологические показатели продукции компостирования - гумуса.

Новинка

До порівняння

Біодеструктор  (біопрепарат) для компостування Каліус 20 гр. Каліус Компост - Фото
На складі: Є
270 грн
Каліус для компостування - багатокомпонентний комплекс молочнокислих бактерій, ферментів та мікроорганізмів. Застосовується для біодеструкції та утилізації органічних відходів та рослинних залишків під час компостування.
БИОПРЕПАРАТЫ для компоста Водограй 200К - Фото
На складі: Є
499 грн
Біопрепарат «Водограй 200К» для прискореного компостування органічних відходів дозволяє:

- просто і швидко утилізувати рослинні відходи від саду і кухні, скошену траву, зів`ялі квіти, бур`яни, фруктові та овочеві очищення;
Біопрепарат Компост Детач MICROZYME гранулярний, Компост Детач 50 - Фото
На складі: Нема
125 грн
Біопрепарат Компост Детач MICROZYME гранулярний для прискорення компостування садових і харчових відходів.

Об`єм пачки: 50 грам.Біопрепарат Компост Детач MICROZYME гранулярний, 227. - Фото
На складі: Нема
512 грн
Біопрепарат Компост Детач MICROZYME гранулярний для прискорення компостування садових і харчових відходів.
Біопрепарат для компосту. ДжерелоКомпост80.  - Фото
На складі: Нема
90 грн
Суміш з високою концентрацією природних корисних мікроорганізмів , мінералів та ферментів для прискорення переробки та утилізації органічних відходів. Даний біопрепарат при використанні у компостній ямі зменшує об’єм вигрібної ями, прискорює переробку та знезаражує органічні відходи рослинного походження, при цьому частково знищує розповсюдження бур’янів. В результаті - готовий компост, що є органічним та цінним добривом.

Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Хіти продажів