/ / Аксесуари та витратні матеріали до біотуалетів.

Аксесуари та витратні матеріали до біотуалетів.

Аксесуари для біотуалетів Переваги біотуалетів сьогодні зрозумілі і незаперечні. Адже вони це оптимальний варіант для заміського будинку, дачі, будівельного майданчику, а також в інших випадках. Великий асортимент біотуалетів дозволяє підібрати модель, яка підходить по об'єму, типом переробки відходів, висотою і ціною. У підсумку, оскаржувати практичність домашніх біотуалетів не має ніякого сенсу. А от купувати аксесуари до них сенс є. Більш того: нормально функціонувати без спеціальних добавок і рідин біотуалет не зможе й невдовзі перетворитися в стандартну туалетну яму, без усякої гігієнічності. У нашому магазині Ви знайдете все, що необхідно для повноцінного функціонування біотуалет. Використання спеціальних санітарних засобів для біотуалетів необхідно, тому як:

Стандартний туалет - це локація скупчення різних бактерій, в тому числі і хвороботворних, отже, регулярна дезінфекція спеціальними засобами мінімізує ризик поширення небезпечних захворювань;

 • Спеціальні рідини зберігають матеріали, з яких вироблені біотуалети від корозії і дозволяють збільшити термін служби біотуалету.
 • Використання спеціальних засобів робить легше процес змиву і забезпечує стабільну працездатність всіх систем;
 • Використання засобу для біотуалетів - це запорука чистоти і гігієни кожного біотуалету.

Причину використання аксесуарів для біотуалетів зрозуміло, а от які засоби  потрібно використовувати і в чому полягає користь від їх застосування, знають не всі. 

Спробуємо роз'яснити. Отже, призначення аксесуарів для туалетів полягає в наступному:

 • Одночасна ліквідація неприємних запахів і очистка; 
 • Не можливим скупчення газів (приклад: Thetford Aqua Kem Blue);
 • Ароматизація біотуалетів приємними запахами (приклад: Thetford Aqua Rinse);
 • Переробка всіх відходів та нечистот;
 •  ефективне розчинення твердих відходів, перешкоджаючи засміченню і роблячи легше слив (приклад: Thetford Aqua Kem Green);
 • Перешкоджає засміченню (приклад: спеціальний папір Thetford Aqua Soft);

 

Аксесуари для біотуалетів - це помічники, які допомагають в комфортних умовах експлуатувати біотуалети, тримати їх в чистоті та гігієні. І можна відзначити що, робиться все це, без додаткових зусиль і витрат особистого часу. До вашої уваги аксесуари для біотуалетів.

У цей розділ також входять: 
 
 • Витратні матеріали до біотуалетів. 
 • Підставки до біотуалетів. 
 • Тенти.
 • Стільці для підмивання.
Рекомендуємо

До порівняння

Засіб для біотуалетів B-Fresh Green, 2л. - Фото
На складі: Є
258 грн
Біологічно активна рідина для переробки відходів в портативних біотуалетах «B-Fresh Green». Не містить формальдегідів, що дає можливість зливати відходи в дачні септики, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. До того ж «B-Fresh Green» спеціально розроблена з урахуванням особливостей конструкції біотуалету, тому не шкодить його деталям. Об’єм-вартість-якість цього препарату можуть змагатися з конкурентами і залишити їх далеко позаду.
Засіб для біотуалетів B-Fresh Blue, 2л. - Фото
На складі: Є
258 грн
Дезодоруюча рідина для перешкоди накопиченню газів, в нижньому резервуарі, часткового розщеплення твердих відходів, що в свою чергу дозволяє простіше і легше зливати стоки. Усуває запахи і підтримує чистоту в нижньому бачку.

Рекомендуємо

До порівняння

Засіб для біотуалетів B-Fresh-Pink, 2л. - Фото
На складі: Є
258 грн
Засіб для біотуалету в верхній бак використовується для видалення запахів і дезодорації.

Збільшує ефективність змиву за допомогою утворення мікроплівки на унітазі, що призводить до зменшення витрати води, поліпшення якості змиву. Чистить внутрішню поверхню унітазу і запобігає появі темних плям в разі використання жорсткої води. Крім того, використання цього засобу, забезпечує збереження гумових прокладок і деталей.

Використання: 100 мл. рідини в бачок зливу на кожні 15 літрів об`єму верхнього бака.
Бріліантс - Фото
На складі: Є
175.2 грн
Концентрований засіб для всіх типів переносних туалетів, а також для кабінок. Знищує віруси й бактерії. Усуває неприємні запахи.Новинка

До порівняння

Бак для води пластиковий, 23 л ,. CHH-562 - Фото
На складі: Є
972 грн
Бак для води 23 літрів. Матеріал: пластик. Спосіб виробництва: суцільнолитий, без швів. Бак пройшов випробування і може використовуватися для зберігання і перевезення питної чистої води. Розміри, мм: 500*340*200
Новинка

До порівняння

Оприскувач для туалету. CHH-627 - Фото
На складі: Є
60 грн
Необхідний і корисний аксесуар для біотуалету. За допомогою цього пристосування ви зможете завжди підтримувати чистоту внутрішньої поверхні чаші біотуалету, використовуючи, при цьому, ощадливу кількість води.
Рекомендуємо

До порівняння

Крісло для ванни. CHH-522 - Фото
На складі: Є
1478.4 грн
Для людей з обмеженими можливостями проблема водних гігієнічних процедур може бути вирішена за допомогою спеціального крісла. Це крісло має зручні сидіння і спинку , які покриті поліпропіленом. Таке покриття не тільки дозволяє комфортно влаштуватися на кріслі , але і перешкоджає ковзанню на ньому. Поручні крісла регулюються по ширині і покриті еластичним поліпропіленом. Ніжки крісла регулюються по висоті і мають гумові наконечники для ще більшої стійкості.
Рекомендуємо

До порівняння

Комплект засобів для біотуалету Campa Green + Campa Rinse Plus, 1.5 л - Фото
На складі: Є
680 грн
Рідина для біотуалета Аква Кем Грін - біологічна туалетна рідина для використання в прийомних резервуарах переносних біотуалетов. Є найефективнішою при використанні на тривалий (до 10-ти днів) період. Екологічно чиста.Аква Рінз 1.5л - Фото
На складі: Є
390 грн
Унікальна добавка для води в змивному бачку, що забезпечує більш ефективний змив. Екологічно чиста.
Аква Кем Грін 1.5л - Фото
На складі: Є
450 грн
Рідина для біотуалета Аква Кем Грін - біологічна туалетна рідина для використання в прийомних резервуарах переносних біотуалетов. Є найефективнішою при використанні на тривалий (14-х денний) період. Екологічно чиста.
Аква Кем Блу 2л - Фото
На складі: Є
636 грн
Дезінфікуючий засіб для нижнього бака Аква Кем Блу (AQUA КЕМ BLU).

Найефективніша рідина для нижнього бака. При імпользованіі цієї рідини Ви завжди будете відчувати свіжий приємний аромат протягом 5-7 днів. Висококонцентроване засіб призначений для нижнього бака. Підходить для щоденного користування. Aqua Kem Blue при замерзанні і подальшому розморожування все ще залишається чинним.
Аква Кем Сашет - Фото
На складі: Є
579 грн
Застосовують в основному для місць громадського користування, як в переносних біотуалетах, в біотуалетах-кабінках, стаціонарних громадських туалетах з вигребом, автобусах, залізничних вагонах, літаках і т.д.
Рекомендуємо

До порівняння

Підставка з поручнями CHH-610 - Фото
На складі: Є
1923.6 грн


Підставка з поручнями тип С є найбільш універсальною, зручною й легкою у використанні. Для того, щоб зібрати цю підставку Вам не потрібно докладати ніяких зусиль: Ви просто дістаєте її з коробки і розвертаєте. Ще до достоїнств цієї моделі можна віднести її універсальність: у ній Ви самі регулюєте як висоту, так і ширину готової конструкції! Існує 2 варіанти установки поручнів і 2 варіанти установки піддону.

Розмір підставки в зібраному вигляді: ширина: 61 см, глибина: 53 см, висота: 72 см.

Розмір підставки в упаковці: ширина: 64 см, глибина: 74 см, висота: 13 см.
Тент. 640 Палатка з нейлону Pop up Tent - Фото
На складі: Є
1026 грн
Саморозкривний Тент (PopUp). Цей портативний, мобільний, саморозкривний тент дуже легко встановити та зібрати всього за декілька секунд. Тент виготовлений на основі металевої нержавіючою рами з якісними замками. Для стійкості на природі до комплекту входить вісім металевих кілочків та чотири мотузки.Розміри в розібраному стані, см: 120*120*195(H).

Розміри в упаковці, см: 60*60*5

Вага, кг: 1,8
Торф
На складі: Є
120 грн
Торф "Поглинач Запаху" призначений для видалення запахів і прискореного компостування органічних відходів в біотуалеті "Компакт".
Новинка

До порівняння

Бак для відходів (касета) до касетного туалету 3622 (3622E). WT3622 - Фото
На складі: Є
1994.4 грн
1800 грн
Бак для відходів до касетного біотуалету 3622 (3622E). Об`єм бака, л: 25. Нижній бак виконаний з пластика. Для зручного перевезення передбачаються два досить великих пластикових колеса та металева ручка з пластиковою муфтою. Бак для біотуалета може знаходитись як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Наявність пластикової ручки, зливного патрубку, клапану надлишкового тиску, дозволяє легко і акуратно зливати стоки.
Новинка

До порівняння

Батарейний блок живлення для біотуалетів з електричним змивом. BP4521TE - Фото
На складі: Є
124 грн
Батарейний блок живлення для біотуалету. Використовується для живлення біотулаета з електричним змивом. Використовуються батарейки типу АА - 6 штук.
Новинка

До порівняння

Бак для води пластиковий, 25 л ,. CHH-564 - Фото
На складі: Ні
1574.4 грн
Бак для води 25 літрів. Матеріал: пластик. Спосіб виробництва: суцільнолитий, без швів. Бак пройшов випробування і може використовуватися для зберігання і перевезення питної чистої води. Розміри, мм: 530 * 320 * 260. Переваги: два колеса, металева ручка, яку можна скласти в спеціальні пази на баку, три кришки різного діаметру для зручності з`єднання, дві ручки для зручного транспортування.
Тент нейлоновий для біотуалету. - Фото
На складі: Ні
820 грн
Використовується разом з дачним біотуалетом будь-якої моделі. Легкий і зручний у використанні він може стати альтернативою туалетній кабінці, коли немає можливості її встановити.
Крісло для ванни - Фото
На складі: Ні
400 грн
Для людей з обмеженими можливостями проблема водних гігієнічних процедур може бути вирішена за допомогою спеціального крісла. Це крісло має зручні сидіння і спинку , які покриті поліпропіленом. Таке покриття не тільки дозволяє комфортно влаштуватися на кріслі , але і перешкоджає ковзанню на ньому. Поручні крісла регулюються по ширині і покриті еластичним поліпропіленом. Ніжки крісла регулюються по висоті і мають гумові наконечники для ще більшої стійкості.
Аква софт. Туалетний папір. - Фото
На складі: Ні
60 грн
Застосовують в основному для місць громадського користування, як в переносних біотуалетах, в біотуалетах-кабінках, стаціонарних громадських туалетах з вигребом, автобусах, залізничних вагонах, літаках і т.д.

В упаковці 4 штуки.
Рідина переробна Emmet, 1 л - Фото
На складі: Ні
138 грн
Ефективний засіб для переробки відходів в приймальному баку біотуалету. Спеціально розроблена формула засобу сприяє розщепленню твердих відходів в однорідну масу, вбиває хвороботворні бактерії, зупиняє і ліквідує процеси бродіння і гниття. Причому запахи не маскуються або перебиваються якимись хімічними сполуками, а саме ліквідуються, за рахунок потужного дезінфікуючого ефекту.
Рідина дезодоруюча Emmet Dezo, 1 л. - Фото
На складі: Ні
112.5 грн
Рідина дезодоруюча Emmet Dezo робить користування туалетом більш гігієнічним, так як забезпечує ефективний змив, створює захисну плівку на унітазі, що дозволяє зменшити кількість незмивною води. Дезодорує воду в зливному бачку біотуалету, прибирає мінеральні відкладення і перешкоджає утворенню темних плям на унітазі, зменшує жорсткість води.
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Підбір за параметрами
Ціна
До нижнього баку
Виробник
Статті за темою
Хіти продажів