/ / Дозатори для дезинфікуючого засобу

Дозатори для дезинфікуючого засобу

Дозатор для дезинфікуючого засобу найчастіше використовується в медичних установах, де велику роль відіграє дотримання стерильності. Пристрій майже не відрізняється від звичайних дозаторів для мила: конструкція передбачає ємність для доливання і змінний картридж з механізмом подачі кошти.
Сенсорні (автоматичні) дозатори найкраще підходять для медустанов через відсутність контакту рук, а механічні зручні для котроля виходить кошти. Зазвичай, це дозатори з кнопкою на корпусі, але багато виробників також випускають "ліктьові моделі", у яких на верхній частині дозатора є спеціальний важіль, який зручно натискати ліктем - виключає контакт долонь з пристроєм.
Новинка

До порівняння

Автоматичний (сенсорний) дозатор для рідкого мила/ дезінфікуючого засобу. SU1008 - Фото
На складі: Є
1125.6 грн
Автоматичний дозатор для рідкого мила/дезинфікуючого засобу.Корпус: ABS пластик. Обробка корпусу: біла. Об`єм, мл: 1000. Об`єм однієї порції засобу, мл: 0,7-1,4. Живлення: 6 В. (8 батарейки типу АА). 10000 циклів роботи або 1 рік експлуатації до заміни елементів живлення.
Новинка

До порівняння

Автоматичний (сенсорний ) дозатор (розпилювач) дезинфікуючого засобу. SU1808 - Фото
На складі: Є
1125.6 грн
Автоматичний дозатор-розпилювач (СПРЕЙ) для дезинфікуючого засобу.Корпус: ABS пластик. Обробка корпусу: біла. Об`єм, мл: 1000. Об`єм однієї порції засобу, мл: 0,4-0,8. Живлення: 6 В. (8 батарейки типу АА). 10000 циклів роботи або 1 рік експлуатації до заміни елементів живлення.
Дозатор (Спрей) дезінфікуючого засобу. SU2580 - Фото
На складі: Є
381.6 грн
Дозатор для дезинфікуючого засобу.Корпус: ABS пластик. Обробка корпусу: біла. Об`єм, мл: 500. Об`єм однієї порції засобу, мл: 0,7. При натисканні на клавішу розпорошує дезинфікуючого засіб
Новинка

До порівняння

Дозатор дезінфікуючого засобу ліктьовий. 1 л. DSS130 - Фото
На складі: Є
192.36 грн
Дозатор дезінфікуючого засобу помповий виконаний з міцного пластику білого кольору. Обсяг: 1л. Матеріал: ударостійкий пластик. Кількість порцій: 840.

Габаритні розміри (висота * ширина * глибина): мм.

Вага порожнього дозатора: 0,38 кг. Тип кріплення: настінний.
Новинка

До порівняння

Автоматичний (сенсорний ) дозатор (розпилювач) дезинфікуючого засобу. ZG-1766 - Фото
На складі: Є
1236 грн
Автоматичний дозатор-розпилювач (СПРЕЙ) для дезинфікуючого засобу. Корпус: ABS пластик. Обробка корпусу: біла. Об`єм, мл: 1200. Об`єм однієї порції засобу, мл: 0,4-0,8. Живлення: 6 В. (4 батарейки типу АА). 10000 циклів роботи або 1 рік експлуатації до заміни елементів живлення.
Новинка

До порівняння

Автоматичний дозатор дезинфікуючого засобу. ZG-1705 - Фото
На складі: Є
1808.4 грн
Автоматичний дозатор для дезинфікуючого засобу.

Корпус: нержавіюча сталь.

Обробка корпусу: матова.

Об`єм, мл: 800

Об`єм однієї порції засобу, мл: 1-1,5

Живлення: 4,5 В. (6 батарейок типу АА). 10000 циклів роботи або 1 рік експлуатації до заміни елементів живлення.
Новинка

До порівняння

Автоматичний дозатор дезинфікуючого засобу. ZG-1703 - Фото
На складі: Є
1934.4 грн
Автоматичний дозатор для дезинфікуючого засобу.

Корпус: нержавіюча сталь.

Обробка корпусу: матова.

Об`єм, мл: 800

Об`єм однієї порції засобу, мл: 1-1,5

Живлення: 4,5 В. (6 батарейок типу АА). 10000 циклів роботи або 1 рік експлуатації до заміни елементів живлення.
Новинка

До порівняння

Автоматичний дозатор дезинфікуючого засобу. ZG-1704 - Фото
На складі: Є
1107.6 грн
Автоматичний дозатор для дезинфікуючого засобу містить спирт, дезинфікуючого гелю, миючого засобу, рідкого мила, йодованого кошти.

Корпус: ABS- пластик.

Оздоблення корпусу: бежева

Обсяг, мл: 800

Обсяг однієї порції кошти, мл: 1-1,5

Харчування: 4,5 В. (6 батарейок типу АА). 10000 циклів роботи або 1 рік експлуатації до заміни елементів живлення.

Живлення: 4,5 В. (6 батарейок типу АА). 10000 ціклів роботи або 1 рік ЕКСПЛУАТАЦІЇ до заміні елементів живлення.
Новинка

До порівняння

Стійка-тримач з дозатором для дезінфекції, 1000 мл.  AHN135 - Фото
На складі: Є
1778.4 грн
Стійка-тримач виконана з металу, покритого сірою фарбою. Призначена для розміщення на ній дозатора для дезінфікуючих засобів. Ножний механізм подачі розчину дозволяє використовувати стійку без дотику рук. Може розміщуватися при вході в торговий зал, салон краси, фітнес-клуб і тому подібних місцях великого скупчення людей.

Новинка

До порівняння

Дозатор для дезінфікуючого засобу ліктьовий Hospital 1 л LINEA SKIN. A95201 - Фото
На складі: Є
758.1 грн
Дозатор дезінфікуючого засобу з ліктьовим важелем з білого/прозорого пластику. Призначений для використання в санітарних приміщеннях із середньою відвідуваністю. Можна використовувати рідкий антикептик. Віконце на фронтовій частині дозатора дозволяє перевіряти наповнення обладнання. Кріплення входить в комплект.Новинка

До порівняння

Дозатор для дезінфікуючого засобу ліктьовий Hospital 1 л LINEA SKIN. A95203BM - Фото
На складі: Є
1065.9 грн
Дозатор дезінфікуючого засобу з ліктьовим важелем з Карбон/прозорого пластику. Призначений для використання в санітарних приміщеннях із середньою відвідуваністю. Можна використовувати рідкий антикептик. Віконце на фронтовій частині дозатора дозволяє перевіряти наповнення обладнання. Кріплення входить в комплект.Новинка

До порівняння

Дозатор пасти для миття рук 2.5л. 100100-001-022 - Фото
На складі: Є
1715.7 грн
Це настінний пристрій, призначений для зручного та економічного використання пасти для рук, дозволяє знизити витрату складу в кілька разів. Виготовлений дозатор з протиударного пластика димчастого кольору. Рекомендуємо розміщувати диспенсер над раковиною. Щільне закриття кришки не дозволяє пасті висохнути. Протирати звичайної мильною водою.
Новинка

До порівняння

Стійка-тримач з автоматичним дозатором для дезінфекції 1.1л. D0105Black - Фото
На складі: Є
2667 грн
Стійка-тримач виготовлена з металу, покритого чорною фарбою. Може розміщуватися біля входу в торговий зал, салон краси, фітнес-клуб і в інших місцях великого скупчення людей. Дозатор виготовлений з ударостійкого пластику білого кольору, кріпиться на стійку за допомогою двох гвинтів. Використовується 4 батарейки по 1,5 В (6В постійного струму). Всередині розташований пластиковий резервуар. Стійка забезпечена 4-ма повстяними прокладками щоб уникнути ковзання по підлозі і його псування.
Новинка

До порівняння

Дозатор для дезінфікуючого засобу автоматичний 1л. DJS0039ACS - Фото
На складі: Є
4377.6 грн
Дозатор до дезинфікуючого засобу ємністю 1л, виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304 товщиною 0,8 мм, сатиновою, встановлюється безпосередньо на стіну і автоматично включається при піднесенні руки. Працює від 6 шт. лужних батарейок типу АА (у комплект не входять) або від електричної мережі за допомогою AC-адаптера змінного струму, який входить в комплект. Ця модель дозатора має функціональний, міцний і модний дизайн, який відповідає новому асортименту аксесуарів для ванних кімнат Mediclinics, що дозволяє цьому диспенсеру ідеально вписатися в будь-який простір.

Засоби для догляду за абразивними частинками не використовувати!
Новинка

До порівняння

Дозатор для дезінфікуючого засобу автоматичний 1,2 л LINEA SKIN. A92813BM - Фото
На складі: Є
2365.5 грн
Дозатор для дезінфікуючого засобу ємкістю 1,2 л, виготовлений з удароміцного пластику Carbon, автоматичний, встановлюється безпосередньо на стіну. Ця модель дозатора має функціональний, міцний і модний дизайн, який відповідає новому асортименту аксесуарів для ванних кімнат Mar Plast, серія LINEA SKIN, що дозволяє цьому диспенсеру ідеально доповнювати будь-який простір.

Засоби для догляду з абразивними частинками не використовувати!Місця застосування: торговельно-розважальні центри, готельно-ресторанні комплекси, аеропорти, стадіони, промислові підприємства.
Новинка

До порівняння

Дозатор (розпилювач), СПРЕЙ дезинфікуючого засобу. SU5015 - Фото
На складі: Є
429.6 грн
Дозатор-розпилювач (СПРЕЙ) для дезинфікуючого засобу. Корпус: ABS пластик. Оздоблення корпусу: біла. Об`єм, мол: 1000. об`єм однієї порції засобу, мл: 0,7. Розмір, мм: L118 * W115 * H270mm. Вага, кг: 0,746
Новинка

До порівняння

Дозатор для дезінфікуючого засобу 1,5 л ліктьовий. DJSP036 - Фото
На складі: Є
4024.2 грн
Дозатор для дезінфікуючого засобу ємкістю 1,5 л, виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304 товщиною 0,8 мм, пофарбований білою фарбою, встановлюється безпосередньо на стіну і керується за допомогою важеля із нержавіючої сталі. Ця модель дозатора має функціональний, міцний і модний дизайн, який відповідає новому асортименту аксесуарів для ванних кімнат Mediclinics, що дозволяє цьому диспенсеру ідеально доповнювати будь-який простір.
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Хіти продажів