Тримачі різні.

Вашій увазі надається розділ санітарно-гігієнічного устаткування Інтернет магазину «Авіаль» - «Тримачі різні». Тут Ви зможете переглянути і замовити такі зручні пристосування, як власники паперових стаканчиків, гігієнічних пакетів, кушеточні простирадлом і багато іншого.
 
Тримач одноразових стаканчиків - зручний контейнер виконаний з високоякісного прозорого пластика, призначений для розподілу одноразових стаканчиків. Він практичний у використанні, адже надійно кріпиться до стіни в їдальні установи, біля кулера або крана з питною водою, і видає стаканчики по одному. Залежно від кількості людей, можна підібрати модель, яка вміщує необхідну кількість змінного матеріалу (наприклад, пачку на 20 або 50 штук), а також врегулювати діаметр роздавальника для того, щоб можна було зберігати в ньому різні за розмірами одноразові стаканчики.
 
Тримачі гігієнічних пакетів призначені для зберігання і дозованої видачі поліетиленових пакетиків, які служать для утилізації засобів жіночої гігієни.
 
Тримачі простирадлом кушеточні - незамінний пристосування в медичних установах і масажних кабінетах. На них кріпляться одноразові паперові простирадла. Це дуже зручно, адже після кожного відвідувача такої установи затьмарюється нова одноразова простирадло, що дуже зручно, а головне - гігієнічно. На таких власниках можна регулювати ширину простирадла в залежності від закуповуваного Вами змінного матеріалу.
 
Тримач гігієнічних серветок - санітарно-гігієнічне обладнання, яке зручно використовувати як вдома, так і в косметичних кабінетах і салонах краси. Видача серветок відбувається одна за одною, що забезпечує їх санітарну чистоту. Вміщує 200 листів змінного матеріалу.
 
 • Тримач одноразових стаканчиків.
 • Тримачі гігієнічних пакетів.
 • Тримачі простирадлом кушеточні.
 • Тримач гігієнічних серветок.
Новинка

До порівняння

Тримач посуду і стаканів з піддоном. KT1154 - Фото
На складі: Є
2754 грн
Тримач посуду і стаканів має міцний каркас із нержавіючої сталі, який відповідає естетиці висококласної кухонної техніки. Він має поворотний злив для зливання води прямо в раковину і гідрофільне покриття, що запобігає утворенню відкладень і водяних плям. Внутрішній пластиковий лоток розташований під точним кутом для оптимального зливу. Підставка для стаканів вміщає до 4 дуже великих келихів Покриття із захистом від відбитків пальців (FPP) допомагає захистити від плям. А більший тримач для посуду з окремими відділеннями дозволяє зберігати посуд в порядку.Новинка

До порівняння

Тримач посуду. KT1106 - Фото
На складі: Є
1200 грн
Тримач для посуду достатньо малий, щоб ідеально поміститися у більшість стандартних раковин, повністю звільняє стільницю, здатний водночас вмістити повнорозмірні тарілки. Для використання на стільниці він має поворотний злив, який повертається в будь-якому напрямку, щоб злити воду прямо в раковину. Злив повертається на 360?.Чудово поміщається в раковину або на стільницю.Великі зручні ручки дозволяють легко переміщати тримач із посудом.Внутрішній лоток із дроту підіймається для полегшення очистки. Промийте всі деталі у теплій мильній воді.М`який сталевий дріт з покриттям захищає посуд від щербин і подряпин.
Новинка

До порівняння

Тримач пляшки з помпою E-LINE. E921S - Фото
На складі: Є
123 грн
Тримач пляшки з дезинфікуючим розчином E-LINE виконаний з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304 з сатиновим покриттям (марка 304 - висока опірність корозії / окислення). Дуже простий у використанні. Досить прикріпити його в потрібному місці на стіні або на стійці і встановити пляшку. Кріплення входить в комплект. Економна упаковка в поліетиленовій плівці.

Особливість: антивандальне покриття - корпус виконаний з цілісного шматка металу.
Новинка

До порівняння

Тримач пакетів для сміття настінний. E501W - Фото
На складі: Є
162 грн
Тримач пакетів для сміття виготовлений з металу та пофарбований білою фарбою. Встановлюється в будь-якому зручному місці. Використовуйте наші поліетиленові пакети об`ємом від 35л.
Новинка

До порівняння

Тримач плівки/фольги AQUALBA. A55701UN - Фото
На складі: Є
582.6 грн
Тримач настінний AQUALBA призначений для розміщення у ньому 1 рулона харчової плівки або 1 рулона фольги. Ідеально підходить для невеликих кухонних приміщень, закриває рулон від зовнішнього впливу. Комплектується кріпленням і 2 різцями для різних типів матеріала - фольги або харчової плівки.
Новинка

До порівняння

Тримач серветок столових. D201Black - Фото
На складі: Є
201 грн
Тримач серветок столових простий і стильний, з легкістю розміститься на будь-якому столі, не займає багато місця.

Призначений для розміщення паперових серветок L- складки розміром 17Х17 см .

Серветки L-складки чудово справляються з гігієнічними вимогами - один відвідувач торкається лише до своїх серветок. Розміщуються у тримачі з обох сторін , в яких одна серветка висувається за іншою.

Виготовлений тримач з пофарбованого чорною фарбою металу та нержавіючої глянцевої сталі. Легкість перезаправки - мінімум обслуговування. Заправляється з двох боків
Гачок одинарний металевий. A0708 - Фото
На складі: Є
76.8 грн
Гачок одинарний металевий. Виготовлений з нержавіючої сталі з глянцевим оздобленням, що робить його поверхню більш стійкою до подряпин і пошкоджень. Характеризується довговічністю і надійністю, простий у догляді. Прихований монтаж на стіну.
Гачок - тримач гігієнічних пакетів металевий. A0707 - Фото
На складі: Є
47.16 грн
Гачок-тримач гігієнічних пакетів металевий. Виготовлений з нержавіючої сталі з глянцевим оздобленням, що робить його поверхню більш стійкою до подряпин і пошкоджень. Характеризується довговічністю і надійністю, простий у догляді. Прихований монтаж на стіну.
Новинка

До порівняння

Тримач рукавичок одноразових E-LINE. E 802C - Фото
На складі: Є
123.6 грн
Тримач рукавичок виготовлений з нержавіючої сталі з глянцевим оздобленням. Призначений для розташування всередині коробки з одноразовими поліетиленовими рукавичками. Місткість - 100 шт. Дозволяє легко вийняти рукавичку, при цьому притримувати коробку не потрібно. Кріпиться на вертикальну поверхню, кріплення входить в комплект.
Новинка

До порівняння

Тримач рукавичок одноразових E-LINE. E 802S - Фото
На складі: Є
118.2 грн
Тримач рукавичок виготовлений з нержавіючої сталі із сатиновим оздобленням. Призначений для розташування всередині коробки з одноразовими поліетиленовими рукавичками. Місткість - 100 шт. Дозволяє легко вийняти рукавички, при цьому притримувати коробку не потрібно. Кріпиться на вертикальну поверхню, кріплення входить в комплект.
Новинка

До порівняння

Цукорниця настільна. 33400300006 - Фото
На складі: Є
195.6 грн
Дозатор цукру дуже простий в користуванні. Добре застосовувати в кафе, їдальнях, барах та інших місцях громадського харчування. Одна порція - одна чайна ложка. В ємність вміщується до 300 г цукру.
Новинка

До порівняння

Тримач пакетів гігієнічних. D121S - Фото
На складі: Є
247.8 грн
Тримач пакетів гігієнічних встановлюється у жіночих туалетних кімнатах. Виготовлений з нержавіючої сталі із сатинованим оздобленням.

В комплект входять шурупи для кріплення до стіни. Ємність - 25 поліетиленових пакетиків. Відчиняється механічно. Індивідуальна упаковка кожного тримача. Власне виробництво.
Новинка

До порівняння

Тримач пакетів гігієнічних. D121C - Фото
На складі: Є
247.8 грн
Тримач пакетів гігієнічних встановлюється у жіночих туалетних кімнатах. Виготовлений з нержавіючої сталі із глянцевим оздобленням.

В комплект входять шурупи для кріплення до стіни. Ємність - 25 поліетиленових пакетиків. Відчиняється механічно. Індивідуальна упаковка кожного тримача. Власне виробництво.
Новинка

До порівняння

Тримач серветок косметичних E-LINE. E 901S - Фото
На складі: Є
157.8 грн
Тримач серветок косметичних E-LINE дозволяє використовувати косметичні серветки в тих місцях, де є необхідність їхнього стаціонарного розміщення з контрольованими витратами. Модель призначена для загального користування.
Новинка

До порівняння

Тримач серветок косметичних E-LINE. E 901C - Фото
На складі: Є
159 грн
Тримач серветок косметичних E-LINE дозволяє використовувати косметичні серветки в тих місцях, де є необхідність їхнього стаціонарного розміщення з контрольованими витратами. Модель призначена для загального користування.
Новинка

До порівняння

Тримач серветок косметичних MEDICROM. AC0976C - Фото
На складі: Є
579 грн
Тримач серветок косметичних MEDICROM дозволяє використовувати косметичні серветки на столах (не підходить для кріплення на стіні). Без задньої стінки, використовується в якості кришки для картонної коробки із серветками. Модель призначена для загального використання.

Відсутні з`ємні компоненти. Виготовлений з хромованої латуні. Не призначений для розміщення на стіні.
Новинка

До порівняння

Тримач серветок косметичних MEDICROM. AC0083C - Фото
На складі: Є
657 грн
Тримач серветок косметичних MEDICROM дозволяє використовувати косметичні серветки в картонній коробці в тих місцях, де є необхідність їхнього стаціонарного розміщення з контрольованими витратами. Модель призначена для загального користування.

Відсутні з`ємні компоненти. Виготовлений з хромованої латуні, є антивандальне виконання. Кріпиться до стіни двома саморізами, кріплення входить в комплект.
Новинка

До порівняння

Тримач серветок столових fasto настінний. A89917 - Фото
На складі: Є
Тримач серветок столових fasto - збільшена місткість тримача скорочує частоту заповнення. Напівпрозора кришка дозволяє контролювати рівень серветок. Протиковзке покриття на дні диспенсера фіксує його на гладенькій поверхні. Можна встановлювати один на інший. Монорейкова система забезпечує рівномірний поштучний відбір серветок. Відкрита фронтальна поверхня дозволяє розміщувати рекламу Вашого підприємства.
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Статті за темою
Хіти продажів