Тримачі різні.

Вашему вниманию предоставляется раздел санитарно-гигиенического оборудования Интернет магазина «Авиаль» - «Держатели разные». Здесь Вы сможете просмотреть и заказать такие удобные приспособления, как держатели бумажных стаканчиков, гигиенических пакетов, кушеточных простыней и многое другое.

Держатель одноразовых стаканчиков – удобный контейнер выполненный из высококачественного прозрачного пластика, предназначен для распределения одноразовых стаканчиков. Он практичен в использовании, ведь надежно крепится к стене в столовой учреждения, возле кулера или крана с питьевой водой, и выдает стаканчики по одному. В зависимости от количества людей, можно подобрать модель, которая вмещает необходимое количество сменного материала (к примеру, пачку на 20 или 50 штук), а также урегулировать диаметр раздатчика для того, чтобы можно было хранить в нем различные по размерам одноразовые стаканчики.

Держатели гигиенических пакетов предназначены для хранения и дозированной выдачи полиэтиленовых пакетиков, которые служат для утилизации средств женской гигиены.

Держатели простыней кушеточных – незаменимое приспособление в медицинских учреждениях и массажных кабинетах. На них крепятся одноразовые бумажные простыни. Это очень удобно, ведь после каждого посетителя такого учреждения застилается новая одноразовая простыня, что очень удобно, а главное – гигиенично. На таких держателях можно регулировать ширину простыни в зависимости от закупаемого Вами сменного материала.

Держатель гигиенических салфеток – санитарно-гигиеническое оборудование, которое удобно использовать как дома, так и в косметических кабинетах и салонах красоты. Выдача салфеток происходит одна за другой, что обеспечивает их санитарную чистоту. Вмещает 200 листов сменного материала.

 • Держатель одноразовых стаканчиков.
 • Держатели гигиенических пакетов.
 • Держатели простыней кушеточных.
 • Держатель гигиенических салфеток.
Новинка

До порівняння

Тримач посуду і стаканів з піддоном. KT1154 - Фото
На складі: Є
2382 грн
Тримач посуду і стаканів має міцний каркас із нержавіючої сталі, який відповідає естетиці висококласної кухонної техніки. Він має поворотний злив для зливання води прямо в раковину і гідрофільне покриття, що запобігає утворенню відкладень і водяних плям. Внутрішній пластиковий лоток розташований під точним кутом для оптимального зливу. Підставка для стаканів вміщає до 4 дуже великих келихів Покриття із захистом від відбитків пальців (FPP) допомагає захистити від плям. А більший тримач для посуду з окремими відділеннями дозволяє зберігати посуд в порядку.Новинка

До порівняння

Тримач посуду. KT1106 - Фото
На складі: Є
1032 грн
Тримач для посуду достатньо малий, щоб ідеально поміститися у більшість стандартних раковин, повністю звільняє стільницю, здатний водночас вмістити повнорозмірні тарілки. Для використання на стільниці він має поворотний злив, який повертається в будь-якому напрямку, щоб злити воду прямо в раковину. Злив повертається на 360?.Чудово поміщається в раковину або на стільницю.Великі зручні ручки дозволяють легко переміщати тримач із посудом.Внутрішній лоток із дроту підіймається для полегшення очистки. Промийте всі деталі у теплій мильній воді.М`який сталевий дріт з покриттям захищає посуд від щербин і подряпин.
Новинка

До порівняння

Тримач пляшки з помпою E-LINE. E921S - Фото
На складі: Є
123 грн
Тримач пляшки з дезинфікуючим розчином E-LINE виконаний з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304 з сатиновим покриттям (марка 304 - висока опірність корозії / окислення). Дуже простий у використанні. Досить прикріпити його в потрібному місці на стіні або на стійці і встановити пляшку. Кріплення входить в комплект. Економна упаковка в поліетиленовій плівці.

Особливість: антивандальне покриття - корпус виконаний з цілісного шматка металу.
Новинка

До порівняння

Тримач пакетів для сміття настінний. E501W - Фото
На складі: Є
153.9 грн
Тримач пакетів для сміття виготовлений з металу та пофарбований білою фарбою. Встановлюється в будь-якому зручному місці. Використовуйте наші поліетиленові пакети об`ємом від 35л.
Новинка

До порівняння

Тримач плівки/фольги AQUALBA. A55701UN - Фото
На складі: Є
536.94 грн
Тримач настінний AQUALBA призначений для розміщення у ньому 1 рулона харчової плівки або 1 рулона фольги. Ідеально підходить для невеликих кухонних приміщень, закриває рулон від зовнішнього впливу. Комплектується кріпленням і 2 різцями для різних типів матеріала - фольги або харчової плівки.
Новинка

До порівняння

Тримач серветок столових. D201Black - Фото
На складі: Є
190.95 грн
Тримач серветок столових простий і стильний, з легкістю розміститься на будь-якому столі, не займає багато місця.

Призначений для розміщення паперових серветок L- складки розміром 17Х17 см .

Серветки L-складки чудово справляються з гігієнічними вимогами - один відвідувач торкається лише до своїх серветок. Розміщуються у тримачі з обох сторін , в яких одна серветка висувається за іншою.

Виготовлений тримач з пофарбованого чорною фарбою металу та нержавіючої глянцевої сталі. Легкість перезаправки - мінімум обслуговування. Заправляється з двох боків
Гачок одинарний металевий. A0708 - Фото
На складі: Є
70.68 грн
Гачок одинарний металевий. Виготовлений з нержавіючої сталі з глянцевим оздобленням, що робить його поверхню більш стійкою до подряпин і пошкоджень. Характеризується довговічністю і надійністю, простий у догляді. Прихований монтаж на стіну.
Гачок - тримач гігієнічних пакетів металевий. A0707 - Фото
На складі: Є
43.49 грн
Гачок-тримач гігієнічних пакетів металевий. Виготовлений з нержавіючої сталі з глянцевим оздобленням, що робить його поверхню більш стійкою до подряпин і пошкоджень. Характеризується довговічністю і надійністю, простий у догляді. Прихований монтаж на стіну.
Новинка

До порівняння

Тримач рукавичок одноразових E-LINE. E 802C - Фото
На складі: Є
117.42 грн
Тримач рукавичок виготовлений з нержавіючої сталі з глянцевим оздобленням. Призначений для розташування всередині коробки з одноразовими поліетиленовими рукавичками. Місткість - 100 шт. Дозволяє легко вийняти рукавичку, при цьому притримувати коробку не потрібно. Кріпиться на вертикальну поверхню, кріплення входить в комплект.
Новинка

До порівняння

Тримач рукавичок одноразових E-LINE. E 802S - Фото
На складі: Є
112.29 грн
Тримач рукавичок виготовлений з нержавіючої сталі із сатиновим оздобленням. Призначений для розташування всередині коробки з одноразовими поліетиленовими рукавичками. Місткість - 100 шт. Дозволяє легко вийняти рукавички, при цьому притримувати коробку не потрібно. Кріпиться на вертикальну поверхню, кріплення входить в комплект.
Новинка

До порівняння

Цукорниця настільна. 33400300006 - Фото
На складі: Є
180.12 грн
Дозатор цукру дуже простий в користуванні. Добре застосовувати в кафе, їдальнях, барах та інших місцях громадського харчування. Одна порція - одна чайна ложка. В ємність вміщується до 300 г цукру.
Новинка

До порівняння

Тримач пакетів гігієнічних. D121S - Фото
На складі: Є
235.41 грн
Тримач пакетів гігієнічних встановлюється у жіночих туалетних кімнатах. Виготовлений з нержавіючої сталі із сатинованим оздобленням.

В комплект входять шурупи для кріплення до стіни. Ємність - 25 поліетиленових пакетиків. Відчиняється механічно. Індивідуальна упаковка кожного тримача. Власне виробництво.
Новинка

До порівняння

Тримач пакетів гігієнічних. D121C - Фото
На складі: Є
235.41 грн
Тримач пакетів гігієнічних встановлюється у жіночих туалетних кімнатах. Виготовлений з нержавіючої сталі із глянцевим оздобленням.

В комплект входять шурупи для кріплення до стіни. Ємність - 25 поліетиленових пакетиків. Відчиняється механічно. Індивідуальна упаковка кожного тримача. Власне виробництво.
Новинка

До порівняння

Тримач серветок косметичних E-LINE. E 901S - Фото
На складі: Є
149.91 грн
Тримач серветок косметичних E-LINE дозволяє використовувати косметичні серветки в тих місцях, де є необхідність їхнього стаціонарного розміщення з контрольованими витратами. Модель призначена для загального користування.
Новинка

До порівняння

Тримач серветок косметичних E-LINE. E 901C - Фото
На складі: Є
151.05 грн
Тримач серветок косметичних E-LINE дозволяє використовувати косметичні серветки в тих місцях, де є необхідність їхнього стаціонарного розміщення з контрольованими витратами. Модель призначена для загального користування.
Новинка

До порівняння

Тримач серветок косметичних MEDICROM. AC0976C - Фото
На складі: Є
533.52 грн
Тримач серветок косметичних MEDICROM дозволяє використовувати косметичні серветки на столах (не підходить для кріплення на стіні). Без задньої стінки, використовується в якості кришки для картонної коробки із серветками. Модель призначена для загального використання.

Відсутні з`ємні компоненти. Виготовлений з хромованої латуні. Не призначений для розміщення на стіні.
Новинка

До порівняння

Тримач серветок косметичних MEDICROM. AC0083C - Фото
На складі: Є
605.34 грн
Тримач серветок косметичних MEDICROM дозволяє використовувати косметичні серветки в картонній коробці в тих місцях, де є необхідність їхнього стаціонарного розміщення з контрольованими витратами. Модель призначена для загального користування.

Відсутні з`ємні компоненти. Виготовлений з хромованої латуні, є антивандальне виконання. Кріпиться до стіни двома саморізами, кріплення входить в комплект.
Новинка

До порівняння

Тримач серветок столових fasto настінний. A89917 - Фото
На складі: Є
Тримач серветок столових fasto - збільшена місткість тримача скорочує частоту заповнення. Напівпрозора кришка дозволяє контролювати рівень серветок. Протиковзке покриття на дні диспенсера фіксує його на гладенькій поверхні. Можна встановлювати один на інший. Монорейкова система забезпечує рівномірний поштучний відбір серветок. Відкрита фронтальна поверхня дозволяє розміщувати рекламу Вашого підприємства.
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Статті за темою
Хіти продажів