/ Аксесуари для ванної кімнати.

Аксесуари для ванної кімнати.

Наша ванна кімната є тим місцем, з якого ми починаємо день, приймаючи душ, вмиваючись і чистячи зуби, і тим, яке ми обов'язково відвідуємо в кінці робочого дня, роблячи приготування перед сном. Саме тому вона повинна бути зручно обладнана, щоб все, що нам необхідно, завжди було під рукою. Те ж стосується і туалету, адже його зручність набагато залежить від того, якими аксесуарами він обладнаний.
 
У нашому Інтернет магазині «Авіаль» Ви зможете знайти такі зручні пристосування для ванної та туалету як: тримачі туалетного паперу (основний і запасний), гачки для банних рушників (на одне або кілька рушників). Також в нашому електронному каталозі поміщені пропозиції власників паперових рушників, поличок, власників мила і зубних щіток. Ці маленькі побутові дрібниці не тільки принесуть зручність у Ваше життя, але також підкреслять неперевершений стиль інтер'єру у Вашому будинку.
 
Тримачі туалетного паперу зроблені з міцного металу, займають мало місця і дуже зручні у використанні, можуть кріпитися до стіни або мати підлогову підставку.
 
Запасний тримач туалетного паперу розрахований на додатковий рулон змінного матеріалу, який зручно розмістити на стіні біля унітазу.
 
Біля дзеркала дуже зручно помістити скляну поличку, на яку можна покласти гребінці, поставити крему і багато іншого.
 
Для зубних щіток відмінно підійде спеціальний стакан, який надійно кріпиться до стіни біля умивальника. У ньому також можна зберігати тюбик зубної пасти.
 
Залежно від того, яке мило Ви віддаєте перевагу у використанні, в нашому каталозі Ви зможете знайти власники кускового мила (скляні або з металевої сіточки) і настінні диспенсери рідкого мила.
 
Всі аксесуари для ванни і туалетної кімнат мають чудовий дизайн. На сайті нашої фірми Ви знайдете все найнеобхідніше за найоптимальнішою ціною.
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Хіти продажів