/ Контакти

Контакти

Наша електронна адреса: avial@ukr.net Телефони: (044) 299-77-00, (095) 286-99-65, (067) 467-45-68 

 

  098-922-61-99

 

Наш офіс:

 

м. Київ, вул. Гната Хоткевича,12 (колишня Червоногвардійська, м. Чернігівська) оф.162.

Режим роботи офісу: пн-пт з 09:00 до 18:00 (без перерви). Субота та Неділя - ВИХІДНІ.

 

 Будинок розташований недалеко від м. Чернігівська. Знайти нас можна, якщо рухатися від станції метро Чернігівська у бік Дарницької площі (колишня. Ленінградська) по вул. Гната Хоткевича (колиш. Червоногвардійська). Він буде розташований якраз на перетині вулиць Гната Хоткевича, Червоноткацька і пр-ту Юрія Гагаріна.

  

Наш склад:
 
м. Київ, вул. Тепловозна,18 Д.
 

Режим роботи складу: пн-пт з 10:00 до 17:00Субота та Неділя - ВИХІДНІ.
 
Шановні покупці, проїхати до нас на склад Ви зможете в такий спосіб:
 
1. Варіант заїзду від станції м. Осокорки:
 
  •       Рухаючись на автомобілі від станції метро Осокорки в бік Дарницького моста по Дніпровській набережній, Ви повертаєте направо, на вул. Здолбунівська. Проїжджаєте 2 перехрестя прямо і повертаєте наліво, на пр-кт Григоренка, в бік Дарницького моста.
  •        Їдете до першого розвороту, розвертається у зворотний бік, і відразу, за розворотом, повертаєте направо (орієнтир "Газова заправка"). Проїжджаєте 150 метрів і з лівого боку, буде заїзд (чорні ковані ворота) на територію виробничої бази "Київміськбуд 6". Ми знаходимось на території цієї бази. Для орієнтиру, трохи далі, на будівлі буде вивіска "Автолюкс".
 
2. Варіант проїзду від Дарницької площі (колишня. Ленінградської):
 
  •      Проїзджаєте на автомобілі Дарницьку площу (колишню Ленінградську) на Харківське шосе. Відразу після проїзду Залізничного моста, повертаємо на право на вул. Тепловозну. Далі рухаємося по вул. Тепловозній до самого кінця (перетину з пр-ту Григоренка). Далі потрібно повернути праворуч (там рух дозволено тільки направо) в бік Дарницького моста, і відразу, після повороту направо, перелаштовуємося на розворот.
  •       Після розвороту повертаєте направо (орієнтир "Газова заправка"). Проїзджаєте 150 метрів і з лівого боку буде заїзд (чорні ковані ворота) на територію виробничої бази "Київміськбуд 6". Ми знаходимось на території цієї бази. Для орієнтиру, трохи далі, на будівлі буде вивіска "Автолюкс".
 
3. Варіант проїзду з Березняків:
 
  •        Рухаючись по вул. Березняківська, Вам потрібно повернути в бік Дарницького моста. Відразу після виїзду, Вам потрібно перебудуватися на розворот, розвернутися і виїхати на вулицю Сортувальна. З цієї вулиці потрібно проїхати до перехрестя з вул. Здолбунівська і повернути на ліво. Проїхати один перехрестя і на другому повернути ліворуч, на пр-кт Григоренка в бік Дарницького моста.
  •        Далі їдете до першого розвороту, розвертається у зворотний бік, і відразу, за розворотом, повертаєте направо (орієнтир "Газова заправка"). Проїжджаєте 150 метрів і з лівого боку, буде заїзд (чорні ковані ворота) на територію виробничої бази "Київміськбуд 6". Ми знаходимось на території цієї бази. Для орієнтиру, трохи далі, на будівлі буде вивіска "Автолюкс".
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів