Туалетні та душові кабіни.

Відсутність центральної системи каналізації давно перестало бути проблемою завдяки портативним туалетним кабінкам. Діапазон використання кабін величезний: парки, сквери, ринки, літні кафе, масові заходи, будмайданчики, пляжі і т.і. Вони дуже прості у використанні: досить заправити приймальний бак спеціальними препаратами і вчасно викликати асенізаторів!

При відсутності водопроводу в допомогу Вам будуть портативні душові кабіни. Вони можуть бути встановлені в будь-якому зручному для Вас місці, не бояться ультрафіолетових випромінювань, різких перепадів температур навколишнього середовища від -40 до +60 С.

Кабінка туалетна ТКМ. - Фото
На складі: Нема
23100 грн
ТКМ - Це стандартна туалетна кабінка, зроблена з високоякісного пластика низького тиску, зроблена для забезпечення санітарними зручностями будівельних майданчиків, свят, змагань, а так само, де немає можливості підключитися до каналізації.
Туалетна кабінка для вигрібних ям, Стандарт. ТКС - Фото
На складі: Нема
20200 грн
Кабіна без бака для встановлення на вигрібну яму або септик. У цій моделі туалетної кабіни немає накопичувального бака, натомість в піддоні зроблено спеціальний отвір.
Туалетна кабінка для торф
На складі: Нема
23100 грн
Туалетна кабіна укомплектована торф`яним біотуалетом об`ємом 38 л з вбудованим механізмом для підсипання торфу.
Раковина поліетиленова.  - Фото
На складі: Нема
350 грн
Раковина виготовлена ??з високоміцного поліетилену, використовується для миття рук або невеликих предметів. Її глибина 23.1 см, ширина 38.2 см і висота 16.7 см. Має стік для видалення використаної води з виходом на каналізаційну трубу 50 мм. Може використовуватися як додаткова комплектація до Туалетної Кабіни Мобільної (ТКМ).
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Хіти продажів