Портативні дачні біотуалети.

   Сьогодні вже більшість покупців знають, що таке біотуалет і як ним користуватися. Широке застосування біотуалету в побуті, а також на виробництві доводить, що це не замінна річ. Легко і швидко без додаткових інженерних і каналізаційних робіт у потрібному місці можна використовувати біотуалет. На дачних ділянках або в заміських будинках, на перших порах, та й потім легше всього користуватися біотуалетом. 
Великий вибір біотуалетів дозволяє підібрати індивідуально кожному споживачеві підходящу модель. У нас представлені від найпростіших моделей біотуалетів до відомих світових брендів. Всі біотуалети маю гігієнічний висновок, гарантію і післягарантійне використання. 
    Біотуалети бувають з різними обсягами прийомних баків, різної висоти, з різним зливом (поршневий, електричний), з індикатором заповнення, із зливним патрубком, з клапаном надлишкового тиску. Портативні біотуалети можна використовувати разом з підставками, з тентами і іншими аксесуарами. 
    Ще одна сфера застосування це активний відпочинок та туризм. Взявши з собою відповідну модель біотуалету, Ви вирішите цю делікатну проблему. Завдяки компактним розмірам домашнього біотуалету його легко транспортувати.
Біотуалет DeLux - Фото
На складі: Є
5736 грн
Біотуалет DeLux - нова сучасна модель біотуалету, яка розроблена з урахуванням досвіду експлуатації, а також з урахуванням побажань клієнтів щодо поліпшення якості і зручності моделі.

Поршневий змив, індикатор заповнення верхнього баку, індикатор заповнення нижнього баку, зливний патрубок, клапан надлишкового тиску, відсік для туалетного паперу, висота туалету - 45 см, верхній бак - 13 л, нижній бак - 20 л.
Біотуалет касетний, поршневий змив+водопостачання, емальвана чаша. 5924TI - Фото
На складі: Є
13376.4 грн
Повністю досконале, автономне і гібридне рішення для санітарних потреб.

Розмір туалету, мм: 395 * 530 * 480 (h).

Об`єм верхнього бака: 12 літрів.

Об`єм бака для стоків: 24 літри.

Поршневий змив плюс можливість підключитися до вопороводу.

Эмалированная чаша.
Біотуалет касетний, поршневий змив. 3622 - Фото
На складі: Є
12979.2 грн


Касетний біотуалет отримав свою назву завдяки використанню автономного приймального бака, який легко витягується, транспортується, зливається. Обсяг приймального бака касетного біотуалету 25 літрів. Це найоптимальніший варіант для використання на дачі.Біотуалет касетний, поршневий змив+водопостачання. 3924TI - Фото
На складі: Є
9482.4 грн
Повністю досконале, автономне і гібридне рішення для санітарних потреб.

Розмір туалету, мм: 395 * 530 * 480 (h).

Об`єм верхнього бака: 17 літрів.

Об`єм бака для стоків: 24 літри.

Поршневий змив плюс можливість підключитися до вопороводу.
Біотуалет касетний. 3622E - Фото
На складі: Є
13755.6 грн


Електричний змив.

Касетний біотуалет отримав свою назву завдяки використанню автономного приймального бака, який легко витягується, транспортується, зливається. Обсяг приймального бака касетного біотуалету 25 літрів. Це найоптимальніший варіант для використання на дачі.Сам касетний біотуалет складається з нижнього відсіку, де розміщується приймальний бак. З лицьового боку нижнього відділення є засувка для відкриття доступу в приймальний бак, а також індикатор заповнення, який дозволяє контролювати заповнення. Верхня частина спроектована у вигляді стандартного унітазу, всередину якого заливається вода для змиву. Вода може заливатися через вхідний отвір або є можливість підключити верхній бак до водопроводу і змивати натисканням кнопки змиву. Змив відбувається, за допомогою електричної помпи через дві форсунки, що забезпечує повноцінний і якісний змив. Гладкий полірований пластик дозволяє легко і якісно змивати чистою водою.

Портативний туалет E-pot. CHH-510 - Фото
На складі: Є
1050 грн
Ця модель портативного туалету може бути помічником шанувальникам культурного туристичного відпочинку.

Розмір,мм: 470*400*290 (h)

Корисний об’єм, л: 4

Матеріал корпуса: пластик.

Розмір в коробці, см: 42*50*10Портативний туалет E-pot на ніжках, універсальний. CHH-512 - Фото
На складі: Є
1245.6 грн
Ця модель портативного туалету може бути помічником шанувальникам культурного туристичного відпочинку.

Розмір,мм: 470*400*425 (h)

Корисний об’єм, л: 4

Матеріал корпуса: пластик.

Можливо використовувати два варіантв ніжнок. Високі ніжки та короткі.

Біотуалет портативний, 10 л, поршнева помпа. 3010T. - Фото
На складі: Є
2569.2 грн
Зручна компактна модель серії СHH. Найбільшим попитом користується у пенсіонерів, в сім`ях з 2х-3х людей, а також серед людей, чия робота не дозволяє залишати робоче місце на тривалий час (пункти обміну валюти, автозаправки, торговельні намети і т.д).

Біотуалет ВИКОНАНО С Т подібним зливанням.

ПОРШНЕВИЙ ЗМИВ.
Портативний діагональний біотуалет, 20 л, 5020TDS - Фото
На складі: Є
2580 грн
Портативний діагональний біотуалет, 20 л, 5020TDS.

Портативний біотуалет 5020TDS є повністю автономним та надійним виробом. Бак для води – 11 літрів. Бак для стоків – 20 л. Конструкція баків – цільнолита, без швів, що робить біотуалет надійним та міцним. Розмір біотуалету: 41*37*42 (h).
Біотуалет діагональний 20л, ручна помпа, клапан, датчик, зливний патрубок. 5320DS - Фото
На складі: Є
3204 грн
Новий запатентований дизайн діагонального портативного біотуалету вирішує два важливі питання:

1. Розмір чаші біотуалету (чашки попередніх моделей менші)

2. Розташування туалету в кутку, що заощаджує місце в кімнаті і робить його не таким помітним.БІОТУАЛЕТ ВИКОНАНИЙ З ПОДВІЙНИМ Т-ПОДІБНИМ ЗМИВОМ.
Портативний діагональний біотуалет, поршнева помпа, клапан, індикатор, патрубок, 20 л. 6320TDS - Фото
На складі: Є
3360 грн
Портативний діагональний біотуалет, 20 л, 6320TDS.

Портативний біотуалет 6320TDS є повністю автономним та надійним виробом. Бак для води – 11 літрів. Бак для стоків – 20 л. Конструкція баків – цільнолита, без швів, що робить біотуалет надійним та міцним. Розмір біотуалету: 41*37*42 (h).
Біотуалет портативний, 21 л, 4521 - Фото
На складі: Є
3367.2 грн
Нова X-серія біотуалетів.

• Поршневая подача води.

• Збільшено обсяг нижнього бака-21 л.

• Збільшена чаша верхнього бака - 12 літрів.

• Т-образний змив.
Біотуалет портативний 10 літрів, сильфонна помпа. 1010T - Фото
На складі: Є
2328 грн
Зручна компактна модель серії СНН. Найбільшим успіхом користується в пенсіонерів, у родинах з 2х-3х людей , а також серед людей, чия робота не дозволяє залишати робоче місце на тривалий час (пункти обміну валюти, автозаправки,торговельні намети й т.д).

Біотуалет портативний 20 літрів, сильфонна помпа. 1020T - Фото
На складі: Є
2737.2 грн
Економ-модель для людей, що цінують функціональність. Мінімально необхідний набір функцій + невисока ціна- от відмінні риси даної моделі.

Біотуалет виконано з подвійним зливом.

Біотуалет портативний 15 літрів, сильфонна помпа, датчик, клапан тиску, поворотний патрубок. 1315T - Фото
На складі: Є
2841.6 грн
Економ-Модель для людей, что цінують функціональність. Мінімально необхідній набор функцій + невісока ціна- від відмінні РІСД даної моделі. Для зручного зливу доданий поворотний зливний патрубок.

БІОТУАЛЕТ ВИКОНАНО З подвійним зливом.

НИЖНІЙ БАК - 15 літрів.
Біотуалет портативний 20 літрів, сильфонна помпа, датчик, клапан давления, 1120T - Фото
На складі: Є
2822.4 грн
Економ-модель для людей, що цінують функціональність. Мінімально необхідний набір функцій + невисока ціна- от відмінні риси даної моделі.

БІОТУАЛЕТ ВИКОНАНО З ПОДВІЙНИМ ЗЛИВОМ.
Біотуалет портативний 20 літрів, сильфонна помпа, датчик, клапан тиску, поворотний патрубок. 1320T - Фото
На складі: Є
2978.4 грн
Економ-модель для людей, что цінують функціональність. Мінімально необхідній набор функцій + невісока ціна- ось основні відмінності даної моделі. Для зручного зливу додано поворотний зливний патрубок.

БІОТУАЛЕТ ВИКОНАНО З ПОДВІЙНИМ ЗМИВОМ.

НИЖНІЙ БАК - 20 літрів.
Біотуалет Porta Potti Qube 145 - Фото
На складі: Є
3900 грн
Базова модель нової серії біотуалетів. Легка, компактна, зручна в експлуатації. Використовується, в основному, для одного двох або трьох людей, де немає можливості використовувати стаціонарний туалет. Колір - білий. Висота біотуалету - 34 см. Верхній бак
Біотуалет Porta Potti Qube 165 - Фото
На складі: Є
4394 грн
5190 грн
Ще одна модель біотуалету голландського виробництва з нижнім баком більшого об`єму, завдяки чому і висота цього біотуалету вище. Легка, компактна, зручна в експлуатації модель. Використовується, в основному, для одного, двох або трьох людей в місцях, де немає можливості використовувати стаціонарний туалет.
Біотуалет Porta Potti Qube 165 Люкс. - Фото
На складі: Є
4500 грн
5490 грн
Базова модель нової серії біотуалетів. Легка, компактна, зручна в експлуатації. Використовується, в основному, для одного, двох або трьох людей, де немає можливості використовувати стаціонарний туалет. Колір - бежевий. Висота біотуалету - 42 см. Верхній бак - 15 л. Нижній бак - 21 л. Є індикатор заповнення прийомного баку.

Виробник: Нідерланди (Thetford).
Біотуалет Porta Potti Qube 365 білий - Фото
На складі: Є
6300 грн
Ходова і зручна в експлуатації модель біотуалету.

Колір білий. Висота біотуалету - 42 см. Верхній бак - 15 л. Нижній бак - 21 л. Є індикатор заповнення бака для стоків. Легкий поршневий змив.
Торф
На складі: Є
3000 грн
Торф`яний біотуалет є ідеальним рішенням для дачних ділянок. У торф`яному туалеті, в якості наповнювача, використовується торф`яна суміш без хімічних добавок, яка ефективно усуває запахи і переробляє туалетні відходи в екологічно чистий компост.
Новинка

До порівняння

Бак для відходів (касета) до касетного туалету 3924TI. WT3924 - Фото
На складі: Є
2149.2 грн
Бак для стоків до касетного біотуалету 3924TI. Об`єм бака, л: 24. Нижній бак виконаний з пластика, для зручного перевезення конструкція передбачає два пластикових колеса. Приймальний бак біотуалету (касета) оснащений пластиковою ручкою, зливним патрубком, клапаном надлишкового тиску, індикатором заповнення. Клапан дозволяє легко і акуратно зливати стоки.

Розміри, мм: 31*50*22
Біотуалет Thetford Porta Potti Excellence, білий. 565P - Фото
На складі: Є
8895 грн
Біотуалет Thetford Porta Potti Excellence - це новітня модель, в якої, безперечно, найяскравіший дизайн і інноваційні особливості конструкції серед всієї лінійки біотуалетів.

Колір - білий. Висота біотуалету - 45 см. Верхній бак - 15 л. Нижній бак - 2
Біотуалет портативний, 20 л, поршнева помпа 3020T - Фото
На складі: Нема
2900.4 грн
Зручна компактна модель серії С. Найбільшим успіхом користується у людей похилого віку, в сім`ях з 2х-3х людей, а також серед людей, чия робота не дозволяє залишати робоче місце на тривалий час (пункти обміну валюти, автозаправки, торговельні намети і т.д).

Біотуалет виконано з Т- подібним зливанням.

Поршневий змив.
Біотуалет діагональний 21л, поршнева помпа, клапан, датчик, зливний патрубок. 6321DS - Фото
На складі: Нема
3432 грн
Новий запатентований дизайн діагонального портативного біотуалету вирішує два важливі питання:

1. Розмір чаші біотуалету (чашки попередніх моделей менші)

2. Розташування туалету в кутку, що заощаджує місце в кімнаті і робить його не таким помітним.БІОТУАЛЕТ ВИКОНАНИЙ З ПОДВІЙНИМ Т-ПОДІБНИМ ЗМИВОМ.
Біотуалет діагональний 22 л, поршнева помпа, клапан, датчик, зливний патрубок. 7822DS - Фото
На складі: Нема
3828 грн
Новий запатентований дизайн діагонального портативного біотуалету вирішує два важливі питання:

1. Розмір чаші біотуалету (чашки попередніх моделей менші)

2. Розташування туалету в кутку, що заощаджує місце в кімнаті і робить його не таким помітним.БІОТУАЛЕТ ВИКОНАНИЙ З ПОДВІЙНИМ Т-ПОДІБНИМ ЗМИВОМ.
Біотуалет портативний электричний, 21 л, 4521E - Фото
На складі: Нема
4299.6 грн
Нова X-серія біотуалетів. Електричний змив.

• Поршневая подача води.

• Збільшено обсяг нижнього бака-21 л.

• Збільшена чаша верхнього бака - 12 літрів.

• Т-образний змив.
Біотуалет Porta Potti Qube 345 - Фото
На складі: Нема
7200 грн
Покращена модифікація базової моделі РР 145 серії. Ця модель поліпшена такими характеристиками: наявність індикатора наповнення нижнього бака, змив змінений на зручну і надійну поршневую помпу. Легкий, компактний, зручний в експлуатації біотуалет використовується, переважно, для одного - двох чоловік. Встановлюється в місцях, де немає можливості використовувати стаціонарний туалет.

Колір - білий. Висота біотуалету - 34 см. Верхній бак - 15 л. Нижній бак - 12 л. Індикатор заповнення нижнього бака - є. Змив - поршневий насос. Виробник: Нідерланди (Thetford).

Біотуалет Porta Potti Qube 365 слонова кістка - Фото
На складі: Нема
7200 грн
Найзручніша в експлуатації і ходова модель біотуалету. Колір - слонова кістка. Висота біотуалету - 42 див. Верхній бак - 15 л. Нижній бак - 21 л. Є індикатор заповнення бака для стоків. Легке поршневе змивання. Виробник: Нідерланди (Thetford).
Біотуалет Thetford Porta Potti Excellence electric граніт - Фото
На складі: Нема
7980 грн
Одна з останніх розробок голландської фірми Thetford. Великою перевагою цієї моделі є електрична помпа, яка працює на батарейках.

Колір - граніт. Висота біотуалету - 45 см. Верхній бак - 15 л. Нижній бак - 21 л. Індикатор нижнього і верхнього бака.

Виробник: Нідерланди (Thetford).
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Хіти продажів