Портативні дачні біотуалети.

   Сьогодні вже більшість покупців знають, що таке біотуалет і як ним користуватися. Широке застосування біотуалету в побуті, а також на виробництві доводить, що це не замінна річ. Легко і швидко без додаткових інженерних і каналізаційних робіт у потрібному місці можна використовувати біотуалет. На дачних ділянках або в заміських будинках, на перших порах, та й потім легше всього користуватися біотуалетом. 
Великий вибір біотуалетів дозволяє підібрати індивідуально кожному споживачеві підходящу модель. У нас представлені від найпростіших моделей біотуалетів до відомих світових брендів. Всі біотуалети маю гігієнічний висновок, гарантію і післягарантійне використання. 
    Біотуалети бувають з різними обсягами прийомних баків, різної висоти, з різним зливом (поршневий, електричний), з індикатором заповнення, із зливним патрубком, з клапаном надлишкового тиску. Портативні біотуалети можна використовувати разом з підставками, з тентами і іншими аксесуарами. 
    Ще одна сфера застосування це активний відпочинок та туризм. Взявши з собою відповідну модель біотуалету, Ви вирішите цю делікатну проблему. Завдяки компактним розмірам домашнього біотуалету його легко транспортувати.
Новинка

До порівняння

Біотуалет касетний, поршневий змив+водопостачання. 3924TI - Фото
На складі: Є
6498.48 грн
Повністю досконале, автономне і гібридне рішення для санітарних потреб.

Розмір туалету, мм: 395 * 530 * 480 (h).

Об`єм верхнього бака: 17 літрів.

Об`єм бака для стоків: 24 літри.

Поршневий змив плюс можливість підключитися до вопороводу.
Біотуалет касетний, поршневий змив. 3622 - Фото
На складі: Є
9111.72 грн


Касетний біотуалет отримав свою назву завдяки використанню автономного приймального бака, який легко витягується, транспортується, зливається. Обсяг приймального бака касетного біотуалету 25 літрів. Це найоптимальніший варіант для використання на дачі.Біотуалет касетний. 3622E - Фото
На складі: Є
9692.4 грн


Електричний змив.

Касетний біотуалет отримав свою назву завдяки використанню автономного приймального бака, який легко витягується, транспортується, зливається. Обсяг приймального бака касетного біотуалету 25 літрів. Це найоптимальніший варіант для використання на дачі.Сам касетний біотуалет складається з нижнього відсіку, де розміщується приймальний бак. З лицьового боку нижнього відділення є засувка для відкриття доступу в приймальний бак, а також індикатор заповнення, який дозволяє контролювати заповнення. Верхня частина спроектована у вигляді стандартного унітазу, всередину якого заливається вода для змиву. Вода може заливатися через вхідний отвір або є можливість підключити верхній бак до водопроводу і змивати натисканням кнопки змиву. Змив відбувається, за допомогою електричної помпи через дві форсунки, що забезпечує повноцінний і якісний змив. Гладкий полірований пластик дозволяє легко і якісно змивати чистою водою.

Новинка

До порівняння

Комплект для кемпінгу: біотуалет і переносний умивальник. 1020T + CHH-7701 - Фото
На складі: Є
3567.33 грн
Комплект для кемпінгу: портативний біотуалет 1020T з переносним умивальником 7701.
Портативний туалет E-pot. CHH-510 - Фото
На складі: Є
636.36 грн
Ця модель портативного туалету може бути помічником шанувальникам культурного туристичного відпочинку.

Розмір,мм: 470*400*290 (h)

Корисний об’єм, л: 4

Матеріал корпуса: пластик.

Розмір в коробці, см: 42*50*10Портативний туалет E-pot на ніжках, універсальний. CHH-512 - Фото
На складі: Є
822.84 грн
Ця модель портативного туалету може бути помічником шанувальникам культурного туристичного відпочинку.

Розмір,мм: 470*400*425 (h)

Корисний об’єм, л: 4

Матеріал корпуса: пластик.

Можливо використовувати два варіантв ніжнок. Високі ніжки та короткі.

Біотуалет портативний, 10 л. 3010. - Фото
На складі: Є
1710.48 грн
Зручна компактна модель серії С. Найбільшим успіхом користується у пенсіонерів, в сім`ях з 2х-3х людей, а також серед людей, чия робота не дозволяє залишати робоче місце на тривалий час (пункти обміну валюти, автозаправки, торговельні намети і т.д).

Біотуалет ВИКОНАНО С Т подібним зливанням.

ПОРШНЕВИЙ ЗМИВ.
Новинка

До порівняння

Біотуалет портативний, 21 л, 4521 - Фото
На складі: Є
2228.52 грн
Нова X-серія біотуалетів.

• Поршневая подача води.

• Збільшено обсяг нижнього бака-21 л.

• Збільшена чаша верхнього бака - 12 літрів.

• Т-образний змив.
Новинка

До порівняння

Біотуалет портативний электричний, 21 л, 4521E - Фото
На складі: Є
2925.48 грн
Нова X-серія біотуалетів. Електричний змив.

• Поршневая подача води.

• Збільшено обсяг нижнього бака-21 л.

• Збільшена чаша верхнього бака - 12 літрів.

• Т-образний змив.
Біотуалет PT10 - Фото
На складі: Є
1530.48 грн
Зручна компактна модель серії СНН. Найбільшим успіхом користується в пенсіонерів, у родинах з 2х-3х людей , а також серед людей, чия робота не дозволяє залишати робоче місце на тривалий час (пункти обміну валюти, автозаправки,торговельні намети й т.д).

Біотуалет Porta Potti Qube 145 - Фото
На складі: Є
2160 грн
Базисна модель нової серії біотуалетів. Легка, компактна, зручна в експлуатації використовується, в основному, для одного двох або трьох людей, де немає можливості використовувати стаціонарний туалет. Колір - білий. Висота біотуалету - 34 см. Верхній бак
Біотуалет Porta Potti Qube 165 - Фото
На складі: Є
2304 грн
Ще одна модель біотуалету голландського виробництва з нижнім баком більшого об`єму, завдяки чому і висота цього біотуалету вище. Легка, компактна, зручна в експлуатації модель. Використовується, в основному, для одного, двох або трьох людей в місцях, де немає можливості використовувати стаціонарний туалет.
Біотуалет Porta Potti Qube 165 Люкс. - Фото
На складі: Є
2490 грн
Базисна модель нової серії біотуалетів. Легка, компактна, зручна в експлуатації використовується, в основному, для одного двох або трьох людей, де немає можливості використовувати стаціонарний туалет. Колір - бежевий. Висота біотуалету - 42 см. Верхній б
Біотуалет Porta Potti Qube 365 білий - Фото
На складі: Є
3495 грн
Зручна в експлуатації і ходова модель біотуалету.

Колір білий. Висота біотуалету - 42 см. Верхній бак - 15 л. Нижній бак - 21 л. Є індикатор заповнення бака для стоків. Легкий поршневий змив.
Біотуалет Thetford Porta Potti Excellence, білий. - Фото
На складі: Є
5040 грн
Біотуалет Thetford Porta Potti Excellence - це новітня модель, в якої, безперечно, найяскравіший дизайн і інноваційні особливості конструкції серед всієї лінійки біотуалетів.

Колір - білий. Висота біотуалету - 45 см. Верхній бак - 15 л. Нижній бак - 2
Торф
На складі: Є
1550 грн
1700 грн
Торф`яний біотуалет є ідеальним рішенням для дачних ділянок. У торф`яному туалеті як наповнювач використовується торф`яна суміш без хімічних добавок, яка ефективно усуває запахи і переробляє туалетні відходи в екологічно чистий компост.
Новинка

До порівняння

Бак для відходів (касета) до касетного туалету 3622 (3622E). WT3622 - Фото
На складі: Є
1693.56 грн
1400 грн
Бак для відходів до касетного біотуалету 3622 (3622E). Об`єм бака, л: 25. Нижній бак виконаний з пластика, для зручного перевезення передбачається два, досить великі, пластикові колеса та металічну ручку, з пластиковою муфтою. Бак для біотуалета може знаходитись як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Наявність пластикової ручки, зливного патрубок, клапана надлишкового тиску дозволяє легко і акуратно зливати стоки.
Новинка

До порівняння

Бак для відходів (касета) до касетного туалету 3924TI. WT3924 - Фото
На складі: Є
1385.04 грн
1400 грн
Бак для стоків до касетного біотуалету 3924TI. Об`єм бака, л: 24. Нижній бак виконаний з пластика, для зручного перевезення конструкція передбачає два пластикових колеса. Приймальний бак біотуалету (касета) оснащений пластиковою ручкою, зливним патрубком, клапаном надлишкового тиску, індикатором заповнення. Клапан дозволяє легко і акуратно зливати стоки.

Розміри, мм: 31*50*22
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Підбір за параметрами
Ціна
Можливість використання з підставкою
Висота біотуалета, см
Наявність індикатора
Наявність клапану вирівнювання тиску
Об`єм нижнього бака, л
Виробник
Змив води
Колір
Хіти продажів