/ / Апарати для автоматичного та механічного одягання бахіл.

Апарати для автоматичного та механічного одягання бахіл.

Відвідувачі різних установ з підвищеними вимогами до чистоти, часто стикаються з проблемою одягання бахіл. За допомогою наших апаратів для автоматичного одягання бахіл, Ваше приміщення завжди буде чистим в будь-який час року. Апарати невеликого розміру, автономні, не вимагають додаткового обслуговування (тільки заправка бахилами), впишуться в інтер'єр Вашого приміщення.

Новинка

До порівняння

Плівка ПВХ для апарату.  28-1000 - Фото
На складі: Є
1674 грн
Рулон плівки розрахований на використання в апараті для надягання бахіл. Завантаження рулону в машинку здійснюється за 30 секунд. Термозбіжна плівка товщиною 28 мкм. Одного рулону вистачає на покриття 500 пар взуття (1000 штук).
Новинка

До порівняння

Апарат для одягання бахіл.  XT46C - Фото
На складі: Є
50601.6 грн
Апарат для автоматичного покриття взуття плівкою (бахілонадягач).

Швидкий у використанні, немає необхідності надягати бахіли вручну.

Взування відбувається за 3 секунди.
Топ продажів

До порівняння

Апарати для наклеювання стрічки на підошву - Фото
На складі: Є
300 грн
Відвідувачі різних медичних установ, зокрема стоматологічних клінік, стикаються з необхідністю надягання одноразових бахіл.

Надягання бахіл вручну особливо незручно для літніх людей, вагітних жінок і інвалідів. В якості альтернативи, пропонуємо апарат для наклеювання липкої стрічки на підошву. Принцип дії апарату дуже простий: нога у взутті ставиться на клейку поверхню, виводиться назовні, а вбудоване лезо відрізає необхідну для закриття подошви, площу стрічки.
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Підбір за параметрами
Ціна
Матеріал
Виробник
Хіти продажів