Дзеркала

Дзеркала стандартні, із окантовкою й без, дзеркала з полірованої нержавіючої сталі. 

Новинка

До порівняння

Дзеркало сенсорне кругле 20 см.  ST 3026 - Фото
На складі: Є
6774 грн
Наше сенсорне дзеркало автоматично вмикає підсвітку при наближенні обличчя. Дотиком руки до стінки дзеркала можна контролювати рівень освітленості від 100 Люкс до 800 Люкс. Його світлова система tru-lux імітує природне сонячне світло, дозволяє Вам бачити повну передачу кольору, тому ви будете знати, коли ваш макіяж є кольоровим і бездоганним. І, на відміну від традиційних ламп, наші довговічні світлодіоди не перегоратимуть або псуватимуться з часом.
Дзеркало з окантовкою з нержавіючої сталі.  EP0350CS - Фото
На складі: Є
5400 грн
Дзеркало з окантовкою з нержавіючої сталі (рама виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI304 товщиною 1,5мм). Саме дзеркало виготовлене зі скла вищої якості товщиною 5 мм, оснащене амортизуючою і водонепроникною основою, яка робить дзеркало міцнішим.

Габаритні розміри - 70Х50Х1,9 см.
Дзеркало з окантовкою з нержавіючої сталі поворотне.  EP0300CS - Фото
На складі: Є
7908 грн
Дзеркало з окантовкою з нержавіючої сталі (рама виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI304 товщиною 1,5мм). Саме дзеркало виготовлене зі скла вищої якості товщиною 5 мм та оснащене амортизуючою і водонепроникною основою, яка робить дзеркало міцнішим. Похилий контрольний кронштейн виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304 товщиною 2мм, дозволяє нахиляти зеркало вперед. Забезпечує легку видимість для користувачів в інвалідних візках. Габаритні розміри - 70Х50 см.

Нержавіючі гвинти входять в комплект. Висота встановлення дзеркала на стіні повинна бути не нижче 1,150 м від підлоги.
Новинка

До порівняння

Дзеркало сенсорне кругле настінне.  ST 3003 - Фото
На складі: Ні
5928 грн
В нашому настінному сенсорному дзеркалі автоматично вмикається підсвітка при наближенні вашого обличчя. Запатентована система освітлення tru-lux імітує природне сонячне світло, дозволяє Вам побачити повну кольорову варіацію, щоб Ви знали, коли Ваш макіяж правильний і бездоганний. Міцний телескопічний поворотний кронштейн з нержавіючої сталі забезпечує плавне і легке регулювання. Дзеркало працює від стандартної електричної мережі (100-240 В), встановлюється безпосередньо на стіну і працює з більшістю стандартних розподільних коробок. Комплектується кріпленням і невеликою серветкою з мікрофібри.
Новинка

До порівняння

Дзеркало Simplehuman що збільшує в 5 і / або 10 разів для макіяжу. ST3007 - Фото
На складі: Ні
8094 грн
Наше 8-дюймове дзеркало має 5-кратное збільшення, за допомогою магніта кріпиться ще одне дзеркало на зворотньому боці з 10-ти кратним збільшенням. Вбудований сенсорний датчик вмикає по ободу зеркала підсвітку.Індекс кольоропередачі (CRI) дорівнює 90, тому система освітлення tru-lux імітує повний спектр природного сонячного світла, щоб показати кожну деталь. Завдяки більш ніж 50 000 кольорових варіацій Ви можете використовувати фон, щоб вибрати або фіксувати налаштування світла навкого вас і відтворювати їх на дзеркалі. З підтримкою wifi ви можете отримати доступ до інтелектуальних функцій дзеркала. Працює з alexa, Nest Cam та IFTT.Розмір 360(432)х230х130 мм

Країна-виробник Велика Британія
Дзеркало зі сталевою рамкою. Блиск - Фото
На складі: Ні
492.7 грн
Дзеркало вологостійке. Кріплення в комплекті.

Розмір: 600 * 800 мм.
Дзеркало з нержавіючої сталі. 1556-1824 - Фото
На складі: Ні
4812 грн
Дзеркало вироблено з нержавіючої полірованої загартованої сталі товщиною 0,9 мм. У комплект входить кріплення.
Дзеркало з нахилом та  сталевою  полірованою окантовкою. 293-1630 - Фото
На складі: Ні
6490.8 грн
Дзеркало розміром 410Х760 мм.Зроблено таким чином, щоб забезпечити можливість ним користуватися інвалідами. Рама дзеркала вироблена з нержавіючої сталі 304 з глянцевою обробкою. Заокруглені краю рамки дзеркала забезпечують безпеку при чищенні дзеркала, саме скло дзеркала товщиною 6 мм, при цьому гарантія від псування срібла - 15 років. Верхня частина дзеркала знаходиться на відстані 100 мм від стіни, а нижня частина відстоїть від стіни на 25 мм, кріплення в комплекті.
Дзеркало з нержавіючої сталі з окантовкою. 290-1830 - Фото
На складі: Ні
4109.4 грн
Дзеркало вироблено з нержавіючої полірованої загартованої сталі товщиною 6 мм. У комплект входить кріплення.

Рама дзеркала виготовлена з нержавіючої сталі 304 з глянсовою обробкою. Заокруглені краї рамки дзеркала забезпечують безпеку при чищенні дзеркала, саме скло дзеркала товщиною 6 мм, при цьому гарантія від псування срібла - 15 років. Верхня частина дзеркала знаходиться на відстані 100 мм від стіни, а нижня частина відстоїть від стіни на 25 мм, кріплення в комплекті.
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Хіти продажів