/ / Аксесуари для ванної кімнати TRA.

Аксесуари для ванної кімнати TRA.

Аксесуари для ванної кімнати TRA (Туреччина).

Новинка

До порівняння

Тримач мила з блюдцем.  TA720 - Фото
На складі: Є
90.6 грн
Аксесуар для ванної кімнати призначений для твердого мила. Зовнішня привабливість цього виробу відповідає класичному стилю, витонченому дизайну. Достатньо функціональний у користуванні.

Прикрасити і красиво оформити інтер`єр Вашої ванної кімнати можна обравши цей тримач мила зі скла. Кріплення до стіни виготовлено з цинкового сплаву.

Простий у встановленні, не потребує спеціального догляду, достатньо протирати м`якою тканиною. Кріплення входить в комплект.
Новинка

До порівняння

Гачок металевий подвійний.  TA722 - Фото
На складі: Нема
78 грн
Гачок металевий (подвійний) виготовлений з цинкового сплаву. Характеризується довговічністю і надійністю, простий у догляді. Прихований монтаж на стіну.

Не рекомендуємо використовувати абразивні і хімічно активні речовини для догляду за виробом. Кріплення входить в комплект.
Новинка

До порівняння

Тримач мила кутовий.  TA730 - Фото
На складі: Нема
345 грн
Мильниця (сітка) кутова виготовлена в класичному дизайні. Виготовлена з цинкового сплаву у вигляді сітки.

Елегантна мильниця стане головною прикрасою в інтер`єрі ванної кімнати. Кріпиться на шурупи як з правої сторони, так і з лівої. Кріплення входить в комплект.
Новинка

До порівняння

Тримач зі стаканом.  TA721 - Фото
На складі: Нема
84 грн
Аксесуар для ванної кімнати призначений для розміщення в скляному стакані зубних щіток або для полоскання. Зовнішня привабливість цього виробу відповідає класичному стилю, витонченому дизайну. Достатньо функціональний у користуванні.

Прикрасити і красиво оформити інтер`єр Вашої ванної кімнати можна обравши цей тримач. Виготовлений з цинкового сплаву, стакан скляний.

Простий у встановленні, не потребує спеціального догляду, достатньо протирати м`якою тканиною. Кріплення входить у комплект.
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Підбір за параметрами
Ціна
Матеріал
Хіти продажів