/ Баки та ємності для чистої води, харчової та хімічної промисловості. Баки для душа.

Баки та ємності для чистої води, харчової та хімічної промисловості. Баки для душа.

На сайті Інтернет магазину «Авіаль» надано великий вибір ємностей для рідин: води, хімічної та харчової продукції, а також широкий асортимент зручних і практичних баків для душа.
 
     Баки для рідин виготовляються з високоякісного харчового поліетилену, стійкого до перепадів температур і впливу агресивних хімічних речовин, які можуть в них зберігатися. Виробництво ємностей з цього матеріалу обумовлено тим, що він абсолютно безпечний для здоров'я і є екологічно чистим. У таких баках можна зберігати харчові продукти та воду. Вони не пропускають сонячні промені, тому вода в баку не псується і не зацвітає. Такий бак стане Вашим незамінним помічником у Вашому заміському будинку і в інших місцях, де немає автономного водопостачання, адже з ним - чиста питна вода завжди буде під рукою.
 
       Баки бувають двох видів: вертикальні і горизонтальні. Всі баки надійно закриваються кришкою. Залежно від того, де будуть зберігатися ємності, а також яким транспортом будуть перевозитися, Ви зможете підібрати саме ту модель, яка ідеально підійде за розмірами і технічними характеристиками. Ребриста поверхня баків забезпечує їхню стійкість до можливих механічних пошкоджень, які можуть виникнути згодом тряски на дорозі при транспортуванні.
 
       Також в нашому електронному каталозі наданий широкий модельний ряд портативних баків для душа різного літражу (від 140 до 200 літрів). Бак для душа - дуже зручне пристосування, яке ідеально підійде для установки річного душа на дачі або в заміському будинку. Це практичний варіант, особливо в жаркий період року. Він вміщує оптимальну кількість води, легкий у транспортуванні. Їдучи назад в місто, Ви з легкістю можете заховати бак в будинок.
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Хіти продажів