/ Машинки для чищення взуття

Машинки для чищення взуття

Чистий доглянута взуття є невід'ємним елементом стилю сучасної людини.
 
Машинки для чищення взуття - дуже зручний пристрій, яке діє за принципом розподілу дозованої кількості взуттєвого крему по поверхні взуття за допомогою спеціальних щіточок, окремо для світлої і темної взуття, виготовлених з натуральних і синтетичних волокон. Такі щітки дбайливо, але ретельно очищають взуття від пилу, бруду та інших забруднень. Вони призначені для щоденного догляду за взуттям, не завдають шкоди поверхневим покриттям виробів, в тому числі і глянсовим поверхням. Зараз це обладнання можна зустріти в багатьох громадських установах, офісах, ресторанах і готелях. Це дуже зручно, адже заходячи в приміщення, особливо в мокру або пильную погоду, людина може без будь-яких зусиль очистити взуття, витрачаючи на це мінімум часу, що дуже важливо на сьогоднішній день, коли кожна хвилина ділової людини - на вагу золота.
 
Стандартна автоматична машинка для чищення взуття дуже зручна тим, що не вимагає окремих витрат по експлуатації, оснащена зручним гумовим килимком для затримання бруду, працює практично безшумно. Її зручно встановлювати як в багатолюдних закладах, так і в домашніх умовах.
 
Міні-варіанти підійдуть для установки там, де потік людей невеликий. Вона оснащена двома щітками, займає мало місця, що дуже зручно при використанні в маленькому офісі, вдома, на дачі.
 
Модель, оснащена світловим лайт боксом, це - ідеальне поєднання рекламної та практичною функції. На ній можна помістити цікаву, а головне - ефективну рекламу, яку буде бачити людина, чистячи взуття.
 
Автоматичні моделі оснащені дуже зручною функцією сну: апарат самостійно вимикається протягом однієї хвилини після експлуатації.
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Хіти продажів