/ / Тримачі туалетного паперу.

Тримачі туалетного паперу.

Економічні тримачі туалетного паперу великої ємкості, дозволяють завантажувати один великий рулон туалетного паперу (від 240 до 350м), призначені для використання в місцях з великою прохідністю. Побутові тримачі використовуються в туалетних кімнатах з середньою прохідністю. Тримачі мають замок з ключем, вікно для контролю рівня паперу. Всі елементи довговічні в експлуатації і прості в обслуговуванні. Є в наявності тримачі різаного туалетного паперу.

Топ продажів

До порівняння

Тримач туалетного паперу Джамбо. ZG-1404C - Фото
На складі: Є
590 грн
Тримач паперу туалетного виконаний з металу і використовується для рулону туалетного паперу діаметром до 24 см. Може встановлюватися в громадських місцях з дуже великою прохідністю. Є спеціальне вікно для контролю витрати туалетного паперу. Максимальний діаметр туалетного паперу 24 см. Максимальна ширина рулону 11,5 см. Діаметр втулки 4,5 см. Усі власники закриваються на ключ.

Розміри: (ШхВхГ): 260х270х125 мм

Оздоблення корпусу: глянсова.

Матеріал нержавіюча сталь

Тип паперу: руллонах діаметром д 24 см.

Наявність замку: є
Новинка

До порівняння

Тримач паперу туалетного в пачках S-LINE. D402White - Фото
На складі: Є
323.19 грн
Тримач паперу туалетного виготовлений з металу, пофарбованого в білий колір порошковою фарбою.

Тип паперу що використовується – пачки, місткість – 200 аркушів.
Новинка

До порівняння

Тримач паперу туалетного в пачках WOOD. A85315NWD - Фото
На складі: Є
690.84 грн
Тримач паперу туалетного в пачках WOOD створений спеціально для підтримки високого рівня гігієни. Лінія диспенсеров WOODPLASTIC виготовлена з композитного гібридного матеріалу: ідеальне поєднання дерева і пластика. Дерева не вирубуються, щоб отримати WOODPLASTIC використовується тільки деревне залишок, зазвичай ялина і бук. Цей дизайн був спеціально розроблений для тих, хто любить дерево і його відтінки, і для тих, хто хоче щось робити для нашої планети щодня.
Новинка

До порівняння

Тримач паперу туалетного стандарт. PR0700CS - Фото
На складі: Є
3021 грн
Тримач паперу туалетного стандарт вертикальний преміум класу призначений для використання в офісах, ресторанах, лікарнях. Тип паперу що використовується – в рулоні. Місткість – 2 рулони діаметром до 135 мм з гільзою. Кріпиться на стіну.
Новинка

До порівняння

Тримач паперу туалетного JUMBO подвійний PLUS. A77311 - Фото
На складі: Є
820.8 грн
Тримач паперу туалетного PLUS (подвійний) використовується в громадських туалетних кімнатах, де немає можливості часто замінювати рулони персоналом.

Матеріал корпусу - удароміцний пластик білого кольору. Проста конструкція - легко і зручно використовувати.

Зручні зубці для безконтактного відриву паперу, в тому числі без перфорації. Наявність замка забезпечує максимальну безпеку і зменшує ризик крадіжок рулонів.
Новинка

До порівняння

Тримач паперу туалетного стандарт ACQUALBA. A75513 - Фото
На складі: Є
874.95 грн
Тримач паперу туалетного в стандартних рулонах з гільзою ACQUALBA (подвійний) горизонтальний має пересувну прозору затворку.

Корпус виготовлений з удароміцного пластику чорного кольору з габаритними розмірами – 150x150x260 мм.

Проста конструкція - легко і зручно використовувати.

Наявність замка забезпечує максимальну безпеку і зменшує ризик крадіжок рулонів.
Новинка

До порівняння

Тримач паперу туалетного в пачках PRESTIGE. A62001 - Фото
На складі: Є
478.8 грн
Тримач паперу туалетного в пачках PRESTIGE виготовлений з удароміцного пластику білого кольору, створений спеціально для підтримки високого рівня гігієни.

Заправляється цей тримач листовим туалетним папером в пачках V- складки. Економічний диспенсер, що дозволяє завантажувати одночасно дві пачки туалетного паперу, місткість – 500 листків.
Новинка

До порівняння

Тримач паперу туалетного JUMBO ACQUALBA. A69301 - Фото
На складі: Є
445.74 грн
Тримач паперу туалетного ACQUALBA має ергономічну форму і компактні розміри – 220x130x220 мм.

Призначений для використання великих рулонів Джамбо з діаметром рулону до 19см.

Виготовлений з високоякісного білого пластику. Має оглядове вікно для контролю заповнення тримача. Надійний і простий в обслуговуванні.

Комплектується ключем і саморізами для кріплення.
Новинка

До порівняння

Тримач паперу туалетного в пачках PRESTIGE. A62013 - Фото
На складі: Є
559.74 грн
Тримач паперу туалетного в пачках PRESTIGE виготовлений з удароміцного пластику чорного кольору, створений спеціально для підтримки високого рівня гігієни.

Заправляється цей тримач листовим туалетним папером в пачках V- складки. Економічний диспенсер, що дозволяє завантажувати одночасно дві пачки туалетного паперу, місткість – 500 листків. Гігієнічний полистовий відбір паперу.
Новинка

До порівняння

Тримач паперу туалетного стандарт ACQUALBA. A61903 - Фото
На складі: Є
376.77 грн
Тримач паперу туалетного стандарт - зручний і компактний тримач, створений спеціально для підтримування високого рівня гігієни вдома і на робочому місці. Тримач виготовлений з високоміцного чорного пластику. Нижня частина тримача - прозорий пластик. Призначений для туалетного паперу листового або рулонного (з гільзою або без неї) на вибір.

Місткість – 200 листків/1 рулон.
Новинка

До порівняння

Тримач паперу туалетного стандарт COLORED. 619AZ - Фото
На складі: Є
592.23 грн
Тримач паперу туалетного стандарт COLORED - зручний і компактний тримач, створений спеціально для підтримування високого рівня гігієни вдома і на робочому місці. Тримач виготовлений з високоміцного пластику з покриттям - коричневою фарбою "Soft Touch", яка створює ефект "прогумованої" поверхні та додатковий захист корпусу від пошкоджень.
Новинка

До порівняння

Тримач паперу туалетного JUMBO PRESTIGE. A59013 - Фото
На складі: Є
756.96 грн
Тримач паперу туалетного PRESTIGE - ця модель легко поєднається з будь-яким інтер`єром туалетної кімнати. Виготовлений з високоякісного чорного пластику з невеликою пластиковою попільницею у верхній частині тримача. Габаритні розміри – 270x130x265 мм.
Новинка

До порівняння

Тримач паперу туалетного стандарт. PR2784CS - Фото
На складі: Є
2376.9 грн
Тримач паперу туалетного стандарт вертикальний преміум класу призначений для використання в офісах, ресторанах, лікарнях. Тип паперу що використовується – в рулоні. Місткість – 2 рулони діаметром до 125 мм (з гільзою або без неї). Кріпиться на стіну
Новинка

До порівняння

Тримач паперу туалетного JUMBO LINEA SKIN. A90701 - Фото
На складі: Є
671.46 грн
Тримач паперу туалетного LINEA SKIN має ергономічну форму і компактні розміри - 296x277x135 мм. Призначений для використання великих рулонів розмір Джамбо з діаметром рулону до 24см. Матеріал ударостійкий пластик, покритий фарбою білою. Тип використовуваних рушників / паперу: рулон діаметром до 240 мм. Місткість: 1 рулон. Габаритні розміри (висота * ширина * глибина): 296x277x135 мм. Наявність замку: є. Країна-виробник: Італія.
Новинка

До порівняння

Тримач паперу туалетного JUMBO LINEA SKIN. A90713BM - Фото
На складі: Є
860.7 грн
Тримач паперу туалетного LINEA SKIN має ергономічну форму і компактні розміри - 296x277x135 мм. Призначений для використання великих рулонів розмір Джамбо з діаметром рулону до 24см. Матеріал ударостійкий пластик, покритий фарбою Карбон. Тип використовуваних рушників / паперу: рулон діаметром до 240 мм. Місткість: 1 рулон. Габаритні розміри (висота * ширина * глибина): 296x277x135 мм. Наявність замку: є. Країна-виробник: Італія.
Новинка

До порівняння

Тримач паперу туалетного JUMBO LINEA SKIN. A90710TI - Фото
На складі: Є
1128.6 грн
Тримач паперу туалетного LINEA SKIN має ергономічну форму і компактні розміри - 296x277x135 мм. Призначений для використання великих рулонів розмір Джамбо з діаметром рулону до 24см. Матеріал ударостійкий пластик, покритий фарбою Titanium. Тип використовуваних рушників / паперу: рулон діаметром до 240 мм. Місткість: 1 рулон. Габаритні розміри (висота * ширина * глибина): 296x277x135 мм. Наявність замку: є. Країна-виробник: Італія.
Новинка

До порівняння

Тримач паперу туалетного в пачках E-LINE. E601S - Фото
На складі: Є
Модификации: 2
209.19 грн
Тримач паперу туалетного виконаний з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304 з сатиновим покриттям (марка 304 - високий опір корозії / окислення).

Тип паперу - пачки, місткість - 200 аркушів

Розмір, мм (ширина * глибина * висота): 120 * 120 * 180.
Рекомендуємо

До порівняння

Тримач туалетного паперу. MJ1T. - Фото
На складі: Є
219.9 грн
Тримач туалетного паперу для рулонів діаметром до 220 мм. Виконаний з міцного ABS - пластика.

Колір білий.

Розміри, мм: 240 * 130 * 260

Діаметр втулки, мм -? 40 (55)

Наявність замку: є.
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Статті за темою
Хіти продажів