/ / Препарати-біодеструктори складних органічних поєднань у стічних водах МІКРОЗІМ™

Препарати-біодеструктори складних органічних поєднань у стічних водах МІКРОЗІМ™

Біопрепарати для біологичної очистки стічної води від органічного й біогенного забруднення: жирів, білків, вуглеводів, поеднань азота, фосфора, нафтопродуктів, фекалій, патогенних мікроорганізмів, посилюють самоочищення й покращуюють якість води у водостіках й рекреаційних водоймах. Для очистки стічних вод харчових предприємств, животноводчих комплексів, хозбитових стіків, автомойок.

Біопрепарат «Водограй + очисні споруди», 1000 г. - Фото
На складі: Є
1675 грн
Біопрепарат «Водограй + очисні споруди» розроблений для вирішення проблем, пов`язаних з переробкою та очищенням на підприємствах молочної, м`ясної промисловості, на виробництві харчових продуктів, в пивоварнях. Використовується також для стартового запуску процесу очищення в проблемних каналізаціях в промисловості і приватному секторі.
Біопрепарат Дейр Тріт (DT227) для очищення стічних вод, 227 гр. - Фото
На складі: Нема
210 грн
Біопрепарати для біологічного очищення стічної води від органічного і біогенного забруднення: жирів, білків, вуглеводів, сполук азоту, фосфору, нафтопродуктів, фекалій, патогенних мікроорганізмів, інтенсифікують самоочищення і покращують якість води в водотоках і рекреаційних водоймах. Для очищення стічних вод харчових підприємств, тваринницьких комплексів, господарсько-побутових стоків, автомийок.

Біопрепарат Microzyme DT є комплексом природних, науково відібраних (але не генетично модифікованих) мікроорганізмів, підібраних так, щоб прискорити розкладання і засвоєння надлишкових поживних речовин, в тому числі таких, як молочний цукор, молочний білок, молочні жири, відходи і гній великої рогатої худоби в закритих і відкритих відстійниках.
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Підбір за параметрами
Ціна
Виробник
Хіти продажів