/ / Дозатори для дезинфікуючого засобу

Дозатори для дезинфікуючого засобу

Дозатор для дезинфікуючого засобу найчастіше використовується в медичних установах, де велику роль відіграє дотримання стерильності. Пристрій майже не відрізняється від звичайних дозаторів для мила: конструкція передбачає ємність для доливання і змінний картридж з механізмом подачі кошти.
Сенсорні (автоматичні) дозатори найкраще підходять для медустанов через відсутність контакту рук, а механічні зручні для котроля виходить кошти. Зазвичай, це дозатори з кнопкою на корпусі, але багато виробників також випускають "ліктьові моделі", у яких на верхній частині дозатора є спеціальний важіль, який зручно натискати ліктем - виключає контакт долонь з пристроєм.
Новинка

До порівняння

Автоматичний (сенсорний ) дозатор (розпилювач) дезинфікуючого засобу. SU1808 - Фото
На складі: Є
1089.6 грн
Автоматичний дозатор-розпилювач (СПРЕЙ) для дезинфікуючого засобу.Корпус: ABS пластик. Обробка корпусу: біла. Об`єм, мл: 1000. Об`єм однієї порції засобу, мл: 0,4-0,8. Живлення: 6 В. (8 батарейки типу АА). 10000 циклів роботи або 1 рік експлуатації до заміни елементів живлення.
Новинка

До порівняння

Автоматичний (сенсорний) дозатор дезінфікуючого засобу. SU1008 - Фото
На складі: Є
1089.6 грн
Автоматичний дозатор для дезинфікуючого засобу.Корпус: ABS пластик. Обробка корпусу: біла. Об`єм, мл: 1000. Об`єм однієї порції засобу, мл: 0,7-1,4. Живлення: 6 В. (8 батарейки типу АА). 10000 циклів роботи або 1 рік експлуатації до заміни елементів живлення.
Новинка

До порівняння

Дозатор (розпилювач), СПРЕЙ дезинфікуючого засобу. SU5015 - Фото
На складі: Є
415.2 грн
Дозатор-розпилювач (СПРЕЙ) для дезинфікуючого засобу. Корпус: ABS пластик. Оздоблення корпусу: біла. Об`єм, мол: 1000. об`єм однієї порції засобу, мл: 0,7. Розмір, мм: L118 * W115 * H270mm. Вага, кг: 0,746
Дозатор (Спрей) дезінфікуючого засобу. SU2580 - Фото
На складі: Є
369.6 грн
Дозатор для дезинфікуючого засобу.Корпус: ABS пластик. Обробка корпусу: біла. Об`єм, мл: 5000. Об`єм однієї порції засобу, мл: 0,7. При натисканні на клавішу розпорошує дезинфікуючого засіб
Новинка

До порівняння

Стійка-тримач з дозатором для дезінфекції, 1000 мл.  AHN135 - Фото
На складі: Є
1722 грн
Стійка-тримач виконана з металу, покритого сірою фарбою. Призначена для розміщення на ній дозатора для дезінфікуючих засобів. Ножний механізм подачі розчину дозволяє використовувати стійку без дотику рук. Може розміщуватися при вході в торговий зал, салон краси, фітнес-клуб і тому подібних місцях великого скупчення людей.

Новинка

До порівняння

Дозатор рідкого мила та дезінфікуючого засобу, ліктьовий. 1 л. DSS130 - Фото
На складі: Є
183.6 грн
Дозатор рідкого мила помповий виконаний з міцного пластику білого кольору. Обсяг: 1л. Матеріал: ударостійкий пластик. Кількість порцій: 840.

Габаритні розміри (висота * ширина * глибина): мм.

Вага порожнього дозатора: 0,38 кг. Тип кріплення: настінний.
Новинка

До порівняння

Дозатор для дезінфікуючого засобу ліктьовий 1л. HNTAPRT - Фото
На складі: Є
189.6 грн
Дозатор для дезінфікуючого засобуДовгий штовхач, спеціально розроблений для використання рукою або ліктем без дотику.
D10. Дозатор для дезрозчину 1000 мл., метал., ліктєвий. - Фото
На складі: Є
2988 грн
D10. Дозатор для дезраствора 1000 мл., металл., локтевой. Корпус виготовлено з алюмінію, а насос з високоякісної сталі. Картридж наливного типу.
D9. Дозатор для дезрозчину 0,5 л., метал., ліктєвий. - Фото
На складі: Є
2625 грн
D9. Дозатор для дезраствора 0,500 л., металл., локтевой. Корпус виготовлено з алюмінію, а насос з високоякісної сталі. Картридж наливного типу.
Новинка

До порівняння

Дозатор для дезінфікуючого засобу 1 л. TA0055W - Фото
На складі: Є
1380 грн
Дозатор для дезінфікуючого засобу наливний автоматичний - бюджетний варіант, виготовлений з міцного пластику ABS білого кольору.
Новинка

До порівняння

Стійка-тримач з дозатором для дезінфекції. D0103Black - Фото
На складі: Є
1095.6 грн
Стійка-тримач виготовлена з металу, покритого чорною фарбою. Призначена для дезінфекції рук. Може розміщуватись біля входу в торговельний зал, салон краси, фітнес-клуб та в інших місцях великого скупчення людей. На дні стійки - 4 прогумованих ніжки для стійкості обладнання.Новинка

До порівняння

Стійка-тримач з дозатором для дезінфекції. D0103Grey - Фото
На складі: Є
1095.6 грн
Стійка-тримач виготовлена з металу, покритого сірою фарбою. Призначена для дезінфекції рук. Може розміщуватись біля входу в торговельний зал, салон краси, фітнес-клуб та в інших місцях великого скупчення людей. На дні стійки - 4 прогумованих ніжки для стійкості обладнання.Новинка

До порівняння

Стійка-тримач з автоматичним дозатором для дезінфекції. D0104White - Фото
На складі: Є
2094 грн
Стійка-тримач виготовлена з металу, покритого білою фарбою. Призначена для дезінфекції рук. Може розміщуватись біля входу в торговельний зал, салон краси, фітнес-клуб та в інших місцях великого скупчення людей. На дні стійки - 4 прогумованих ніжки для стійкості обладнання.Новинка

До порівняння

Стійка-тримач з автоматичним дозатором для дезінфекції. D0104Grey - Фото
На складі: Є
2094 грн
Стійка-тримач виготовлена з металу, покритого сірою фарбою. Призначена для дезінфекції рук. Може розміщуватись біля входу в торговельний зал, салон краси, фітнес-клуб та в інших місцях великого скупчення людей. На дні стійки - 4 прогумованих ніжки для стійкості обладнання.

Рекомендуємо

До порівняння

Автоматичний стерилізатор для рук. ZG-2001. - Фото
На складі: Є
2533.2 грн
Даний стерилізатор можна використовувати для стерилізації рук в умовах підвищених вимог до стерільності.Корпус: ABS- пластик. Обробка корпусу: біла. Обсяг, мл: 1500 мл. Обсяг однієї порції кошти, мл: 1-10 (регулюється). Живлення: 220 вольт.
Новинка

До порівняння

Блок живлення з вбудованою мережевою вилкою. RS-F03J00 - Фото
На складі: Є
253 грн
AC / DC адаптер з вбудованою мережевою вилкою (настінний), роз`єм DC 2,1х5,5 мм.

Блок живлення з вбудованою мережевою вилкою.

Гарантія 2 роки!
Новинка

До порівняння

Дозатор для дезінфікуючого засобу 1,5л. DJS0033CS - Фото
На складі: Є
2664 грн
Дозатор для дезінфікуючого засобу має функціональний, надійний і стильний дизайн, з антивандальним захистом.

Виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304 із сатинованим оздобленням.

Має вікно для визначення рівня мила, розташоване на передній частині корпусу, оснащений замком і стандартним ключем Mediclinics.

Кількість порцій – 1875
Новинка

До порівняння

Дозатор для дезинфицирующего средства. DJS0033C - Фото
На складі: Є
2664 грн
Дозатори для дезінфікуючого засобу - ці моделі мають функціональний, надійний і стильний дизайн, з антивандальним захистом.

Виготовлені з нержавіючої сталі AISI 304 з глянцевим оздобленням.

Мають вікно для визначення рівня мила, що розташоване на передній частині корпуса, оснащені замком і стандартним ключем Mediclinics.

Кількість порцій – 1875.
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Хіти продажів