Портативні дачні біотуалети.

   Сьогодні вже більшість покупців знають, що таке біотуалет і як ним користуватися. Широке застосування біотуалету в побуті, а також на виробництві доводить, що це не замінна річ. Легко і швидко без додаткових інженерних і каналізаційних робіт у потрібному місці можна використовувати біотуалет. На дачних ділянках або в заміських будинках, на перших порах, та й потім легше всього користуватися біотуалетом. 
Великий вибір біотуалетів дозволяє підібрати індивідуально кожному споживачеві підходящу модель. У нас представлені від найпростіших моделей біотуалетів до відомих світових брендів. Всі біотуалети маю гігієнічний висновок, гарантію і післягарантійне використання. 
    Біотуалети бувають з різними обсягами прийомних баків, різної висоти, з різним зливом (поршневий, електричний), з індикатором заповнення, із зливним патрубком, з клапаном надлишкового тиску. Портативні біотуалети можна використовувати разом з підставками, з тентами і іншими аксесуарами. 
    Ще одна сфера застосування це активний відпочинок та туризм. Взявши з собою відповідну модель біотуалету, Ви вирішите цю делікатну проблему. Завдяки компактним розмірам домашнього біотуалету його легко транспортувати.
Новинка

До порівняння

Біотуалет касетний, поршневий змив+водопостачання. 3924TI - Фото
На складі: Є
6523 грн
Повністю досконале, автономне і гібридне рішення для санітарних потреб.

Розмір туалету, мм: 395 * 530 * 480 (h).

Об`єм верхнього бака: 17 літрів.

Об`єм бака для стоків: 24 літри.

Поршневий змив плюс можливість підключитися до вопороводу.
Біотуалет касетний, поршневий змив. 3622 - Фото
На складі: Є
9144 грн


Касетний біотуалет отримав свою назву завдяки використанню автономного приймального бака, який легко витягується, транспортується, зливається. Обсяг приймального бака касетного біотуалету 25 літрів. Це найоптимальніший варіант для використання на дачі.Біотуалет касетний. 3622E - Фото
На складі: Є
9727 грн


Електричний змив.

Касетний біотуалет отримав свою назву завдяки використанню автономного приймального бака, який легко витягується, транспортується, зливається. Обсяг приймального бака касетного біотуалету 25 літрів. Це найоптимальніший варіант для використання на дачі.Сам касетний біотуалет складається з нижнього відсіку, де розміщується приймальний бак. З лицьового боку нижнього відділення є засувка для відкриття доступу в приймальний бак, а також індикатор заповнення, який дозволяє контролювати заповнення. Верхня частина спроектована у вигляді стандартного унітазу, всередину якого заливається вода для змиву. Вода може заливатися через вхідний отвір або є можливість підключити верхній бак до водопроводу і змивати натисканням кнопки змиву. Змив відбувається, за допомогою електричної помпи через дві форсунки, що забезпечує повноцінний і якісний змив. Гладкий полірований пластик дозволяє легко і якісно змивати чистою водою.

Біотуалет PT12-AH (DTW 02B) - Фото
На складі: Є
1938 грн
Компактна й легка модель. Може бути використана в походах і подорожах, на яхтах, а також, за рахунок своєї висоти (34 см), найчастіше використовується як біотуалет для дітей.
Портативний туалет E-pot. CHH-510 - Фото
На складі: Є
551.95 грн
Ця модель портативного туалету може бути помічником шанувальникам культурного туристичного відпочинку.

Розмір,мм: 470*400*290 (h)

Корисний об’єм, л: 4

Матеріал корпуса: пластик.

Розмір в коробці, см: 42*50*10Портативний туалет E-pot high model. CHH-512 - Фото
На складі: Є
768 грн
Ця модель портативного туалету може бути помічником шанувальникам культурного туристичного відпочинку.

Розмір,мм: 470*400*425 (h)

Корисний об’єм, л: 4

Матеріал корпуса: пластик.Біотуалет портативний, 10 л. 3010. - Фото
На складі: Є
1717 грн
Зручна компактна модель серії С. Найбільшим успіхом користується у пенсіонерів, в сім`ях з 2х-3х людей, а також серед людей, чия робота не дозволяє залишати робоче місце на тривалий час (пункти обміну валюти, автозаправки, торговельні намети і т.д).

Біотуалет ВИКОНАНО С Т подібним зливанням.

ПОРШНЕВИЙ ЗМИВ.
Новинка

До порівняння

Біотуалет портативний электричний, 21 л, 4521E - Фото
На складі: Є
2936 грн
Нова X-серія біотуалетів. Електричний змив.

• Поршневая подача води.

• Збільшено обсяг нижнього бака-21 л.

• Збільшена чаша верхнього бака - 12 літрів.

• Т-образний змив.
Біотуалет PT10 - Фото
На складі: Є
1536 грн
Зручна компактна модель серії СНН. Найбільшим успіхом користується в пенсіонерів, у родинах з 2х-3х людей , а також серед людей, чия робота не дозволяє залишати робоче місце на тривалий час (пункти обміну валюти, автозаправки,торговельні намети й т.д).

Біотуалет PT15A - Фото
На складі: Є
1869 грн
Економ-Модель для людей, що цінують функціональність. Мінімально необхідний набір функцій + невисока ціна- от відмінні риси даної моделі. Для удобного слива добавлен поворотный сливной патрубок.

БИОТУАЛЕТ ВЫПОЛНЕН С ДВОЙНЫМ СЛИВОМ.

НИЖНИЙ БАК - 15 литров.
Біотуалет Porta Potti Qube 145 - Фото
На складі: Є
2160 грн
Базисна модель нової серії біотуалетів. Легка, компактна, зручна в експлуатації використовується, в основному, для одного двох або трьох людей, де немає можливості використовувати стаціонарний туалет. Колір - білий. Висота біотуалету - 34 см. Верхній бак
Біотуалет Porta Potti Qube 165 - Фото
На складі: Є
2304 грн
Ще одна модель біотуалету голландського виробництва з нижнім баком більшого об`єму, завдяки чому і висота цього біотуалету вища. Легка, компактна, зручна в експлуатації використовується, в основному, для одного двох або трьох людей, де немає можливості
Біотуалет Porta Potti Qube 165 Люкс. - Фото
На складі: Є
2490 грн
Базисна модель нової серії біотуалетів. Легка, компактна, зручна в експлуатації використовується, в основному, для одного двох або трьох людей, де немає можливості використовувати стаціонарний туалет. Колір - бежевий. Висота біотуалету - 42 см. Верхній б
Біотуалет Porta Potti Qube 365 білий - Фото
На складі: Є
3495 грн
Найзручніша в експлуатації і ходова модель біотуалету. Колір - білий. Висота біотуалету - 42 див. Верхній бак - 15 л. Нижній бак - 21 л. Є індикатор заповнення бака для стоків. Легке поршневе змивання. Виробник: Нідерланди (Thetford).
Біотуалет Thetford Porta Potti Excellence, білий. - Фото
На складі: Є
5040 грн
Біотуалет Thetford Porta Potti Excellence - це новітня модель, в якої, безперечно, найяскравіший дизайн і інноваційні особливості конструкції серед всієї лінійки біотуалетів.

Колір - білий. Висота біотуалету - 45 см. Верхній бак - 15 л. Нижній бак - 2
Торф
На складі: Є
1550 грн
1700 грн
Торф`яний біотуалет є ідеальним рішенням для дачних ділянок. У торф`яному туалеті як наповнювач використовується торф`яна суміш без хімічних добавок, яка ефективно усуває запахи і переробляє туалетні відходи в екологічно чистий компост.
Рекомендуємо

До порівняння

Біотуалет  DeLux - Фото
На складі: Ні
2736 грн
Біотуалет DeLux - нова сучасна модель біотуалету, яка розроблена з урахуванням досвіду експлуатації, а також з урахуванням побажань клієнтів щодо поліпшення якості і зручності моделі.

Поршневий змив, індикатор заповнення верхнього бака, індикатор заповнення нижнього бака, зливний патрубок, клапан надлишкового тиску, відсік для туалетного паперу, висота туалету - 45 см, верхній бак - 15 л, нижній бак - 20 л.
Новинка

До порівняння

Комплект для кемпінгу: біотуалет і переносний умивальник. 1020T + CHH-7701 - Фото
На складі: Ні
2984 грн
Комплект для кемпинга: портативный биотуалет 1020T з переносным умывальником 7701.
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Підбір за параметрами
Ціна
Можливість використання з підставкою
Висота біотуалета, см
Наявність індикатора
Наявність клапану вирівнювання тиску
Об`єм нижнього бака, л
Виробник
Змив води
Колір
Хіти продажів