/ / Сила правильного использования pH.

Сила правильного использования pH.

Сила правильного использования pH.

Сила належного використання рівня pH.

Чому рівень pH  такий важливий для прибирання та як ефективно використовувати засоби з різним рівнем  pH.

Шкала pH являє собою шкалу від 0 до 14  в якій  чиста дистильована вода – це нейтральний розчин з рівнем pH = 7. Рівень pH нижче 7 це кислоти, а вище – лижні розчини. Чим далі від  7 ви пересуваєтесь тим сильніший розчин. Кожна поділка шкали pH ще десятикратне збільшення концентрації засобу тому шкала pH – це логарифмічна шкала

 

Засоби для чищення можуть бути кислотні (pH – менше 7), нейтральні (pH -  в межах 7) та лужні (pH   - більше 7).  Причина цьому те, що засоби з різним рівнем кислотності можуть краще прибирати специфічні забруднення:

 Середнє число за шкалою 7 використовується для опису речовин, які мають нейтральну кислотність, наприклад - чиста вода. Будь-яке число за шкалою нижче 7 відображає кисле середовище, будь-яке число вище 7 вважається лужної середовищем.

Кислі речовини відмінно підходять для видалення кальцію, іржі і мінералів, в той час як лужні розчини є набагато ефективнішими для позбавлення від жиру, білків, оливи, бруду і органічних елементів.

PH баланс багатьох побутових миючих засобів

Щоб ваша голова не паморочилася від припущень, як шкала рН застосовується в клінінгу, коли справа доходить до чищення, ми розглянемо числа рН для різних звичайних чистячих засобів.

 

Хлоровмісний відбілювач (рН 11 - 13) - настільки лужний засіб, наскільки взагалі може бути лужним продукт, що робить його фантастичним при відбілюванні і видалення плям. Значна віддаленість рН даного відбілювача від середини шкали рН свідчить про його корозійності. Це означає, що він відмінно підходить для будь-якої твердої поверхні, але вам необхідно проводити відповідну вентиляцію при його використанні.

 

Засіб для унітазів (рН 1 - 3) - На протилежному кінці шкали у нас знаходяться чистячі засоби для унітазів, які є надзвичайно кислотними, але ідеально підходять для руйнування мінералів і інший неорганічної гидоти, яка може ховатися в вашому унітазі. Так як рН знаходиться в кінці спектру, ви повинні використовувати цю продукцію з особливою обережністю.

М'які засоби для миття посуду (рН 7 - 8) - Якщо ви використовуєте засоби для миття посуду, які позначені «м'які / нейтральні», це зазвичай означає, що їх рівень рН знаходиться якраз десь посередині, а це ідеально підходить для щоденних чисток. М'які засоби не можуть пошкодити більшості поверхонь, тому ви можете не наносити засоби захисту при роботі з продукцією нейтральній кислотності.

Аміак (рН 11 - 12) - Ще одне дуже лужний засіб, аміак, є грізним миючим засобом, яке може творити чудеса в видаленні бруду і кіптяви. Його розташування на шкалі означає, що він повинен бути використаний з належним захисним обладнанням в місцях з достатньою вентиляцією.

Оцет (рН 3) - Знову ж таки, прямо на протилежному кінці шкали знаходиться оцет. Кислотні властивості оцту роблять його ідеальним для видалення закоренілих мінеральних відкладень, але в той же час - це поганий вибір для деяких поверхонь (зокрема, для каменю). Оцет також може заподіяти реальну шкоду, якщо ви не будете дотримуватися запобіжних заходів - захист особи і рук є обов'язковою.

Нейтралізація рН в клінінгу

Одна з переваг в підтримці шкали рН, в першу чергу, коли ви займаєтеся чищенням, є спосіб нейтралізації кошти, який може бути використаний, щоб повернути плям нейтральну рН середовище для більш легкого їх видалення. наприклад:

Змішування різної хімії

Змішування чистячих засобів, не випливаючи при цьому інструкції виробника, не допускається! Ніколи! Легко можна згадати хімічні суміші, які були приготовлені під час лабораторних занять в середній школі, а також представити потенційну небезпеку, яку вони представляють для людей і навколишнього середовища. Уявіть собі, який збиток може бути завдано поверхні підлоги або клінінгової працівнику, якщо не дотримуватися відповідних інструкцій.

 

Видалення сольових відкладень з поверхні підлоги

Сіль, як речовина, є сильно лужної, тому звичайний засіб для підлоги буде неефективним методом для боротьби з сольовими відкладеннями на підлозі. Використовуючи кислотний нейтралізатор, ви позбудетеся від плями набагато ефективніше і видаліть залишки солі в найкоротший час.

 

Полоскання килимів після чистки

Багато звичайної килимової хімії є злегка лужний, в результаті її використання килими залишаються липкими, коли випаровується волога. Щоб уникнути цього, промивайте ваші килими за допомогою кислотного нейтралізатора, щоб вирівняти баланс рН (це також зводить до мінімуму ймовірність прискореного повторного забруднення килима).

 

Підготовка зачищеного статі для фінішної обробки

Після використання хімічних Стрипер для підлоги залишається наліт, який може серйозно пошкодити нове захисне покриття підлоги. Щоб переконатися, що всі хімічні залишки видалені, є хороший спосіб - промити підлогу нейтралізуючим розчином і водою, перш ніж займатися фінішною обробкою.

Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Хіти продажів